З нульової позиції, до якої була зруйнована українська армія, за 4 роки ми пройшли величезний шлях, - боєць АТО (відео)

За словами АТО-шника, зміни найкраще видно зсередини - кожен місяць, кожні півроку щось змінюється, вдосконалюється і додається.

Українська армія. Ілюстрація:Військова панорама

Україна має хороші можливості, щоб наздогнати Росію в рейтингу найсильніших армій світу. Таку думку висловив в ефірі ObozTV учасник АТО, військовослужбовець 10-ї ОГШБР Гліб Бабич, коментуючи відповідний рейтинг Global Firepower, зазначають Патріоти України.

"За 4 роки з нульової позиції, до якої була зруйнована українська армія, ми піднялися до 29-ї. З огляду на стан абсолютного нуля, який був спочатку, ми пройшли величезний шлях", - зазначив він.

За словами Бабича, зміни найкраще видно зсередини - "кожен місяць, кожні півроку щось змінюється, вдосконалюється і додається".

"Щороку ми будемо просуватися не на одну позицію, і цей процес буде ще швидше. Ми, можливо, не найбільш забезпечена армія, але в цьому напрямку ведеться робота. Армія найбільш обстріляна і боєздатна. Коли додасться матеріальна частина, ми будемо посідати перші місця", - підкреслив він.

На питання, чи зможуть ЗСУ змагатися з російською армією, учасник АТО відповів: "У якісному складі - однозначно. Пройде певний час, і ми будемо не нижче, а потім і вище. Якщо нічого не завадить, то протягом декількох років ми просунемося значно ближче до Росії, але думаю, що за такої ситуації Росія до нас рушить зверху донизу".

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...