Звинуватили у жебрацтві: У центрі Москви поліція затримала дитину, що декламувала вірші з "Гамлета" (відео)

Батько дитини заявив, що правоохоронці погрожують йому адміністративною справою за образу поліції, а матері – загрожують поставити у провину опір співробітникові поліції.
Російська поліція манерами та повагою до громадян не славиться. Фото: соцмережі.

У центрі Москви ввечері 26 травня на вулиці Воздвиженці поліція затримала хлопчика, який читав вірші, повідомила у Facebook журналіст Люся Штейн, передають Патріоти України.

"На Воздвиженці мусори схопили хлопчика, що читав вірші, на вигляд років дев'яти, запхали до тачки й відвезли одного в істериці. Не відрекомендувалися, не пояснили, на якій підставі. Мене і ще одну дівчину, яка його знала, штовхнули на землю", – підкреслила вона.

Журналіст намагалася зняти те, що відбувалося, на відео, але "отримала удар, перш ніж камера встигла зловити фокус". На відео чути, як дитина кричить, і видно номер машини.

У коментарі "Медиазоне" батько дитини Ілля Скавронськи пояснив, що син гуляв із мамою в районі Арбата. Коли під'їхала поліція, жінка сиділа на лавочці за 20–25 метрів від дитини, яка декламувала фрагменти з "Гамлета" Вільяма Шекспіра. Правоохоронці без пояснень почали садити його в машину.

Дружина спробувала перешкодити затриманню сина, але їй не вдалося. Унаслідок цих спроб у жінки порвався одяг, а також розбився планшет. Скавронськи уточнив, що під час затримання поліцейські поводилися грубо й матюкалися. Дитину відвезли до відділу внутрішніх справ "Арбатское". За його словами, у поліції заявили, що хлопчика забрали за жебрацтво.

Чоловік зазначив, що правоохоронці погрожують йому адміністративною справою за образу поліції, а матері – загрожують поставити у провину опір співробітникові поліції.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...