120 тисяч окупантів досі бунтують у наметах, нова хвиля мобілізації "потопить" РФ, - Жданов

Проведення нової хвилі мобілізації в РФ не врятує російський наступ в Україні. Друга хвиля "відловлювання" росіян на фронт більшою мірою спрацює проти самої країни-агресорки Росії, передають Патріоти України.

У російському війську зараз не можуть впоратися з половиною тих, кого вже встигли мобілізувати на війну – новобранці постійно бунтують через погане постачання, відсутність нормальної підготовки та інші причини. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в інтерв’ю "Обозревателю".

За словами Жданова, нова хвиля мобілізації може остаточно поховати систему комплектування і поповнення втрат Росії. Головною причиною цього є корупція та крадійство у російській армії.

Система мобілізації в РФ здатна оформити призов 120 тисяч новобранців двічі на рік. Призовників "відловлюють" упродовж місяця або двох, ще місяць витрачають на те, щоб укомплектувати їх і відправити у військові частини. На більше ця система не здатна, каже Жданов.

"Нині вони набрали 240 тисяч замість 300 тисяч. 120 із них досі сидять у наметах на полігонах і постійно бунтують з приводу того, що у них погане постачання, занять ніхто не проводить тощо", – зазначає експерт.

Він наголосив, що українські військові уже вибили весь офіцерський склад збройних сил Росії. Тому навіть незрозуміло, хто ж навчатиме російських новобранців перед тим, які відправити їх на війну проти України.

"Курсанти, яких вони пришвидшеними випусками відправляють в офіцери і кидають на фронт? Це маячня. А якщо зараз військкомат разом із росгвардією продовжує відловлювати призовників і запихати в ті самі намети на полігонах, а зима виявилася не зовсім теплою, то там почнуться холодні та голодні бунти", – додав Жданов.

Медведчуки стали трохи біднішими: У Оксани Марченко знайшли та заарештували ще сім компаній в Україні

понеділок, 5 червень 2023, 1:50

Суд арештував акції дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко на майже 740 млн грн у семи підприємствах припортової інфраструктури на Одещині. Про це повідомляє пресцентр СБУ. . "Ці компанії мають стратегічно важливе значення у транспортуванні пально...

Поки що легше не буде: Росія навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, якими атакує Україну, - секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки

понеділок, 5 червень 2023, 0:55

Російська Федерація навчилась відновлювати всю номенклатуру ракет, які використовує для атак по Україні. Про це NV розповів секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко. "Росія може нас ще довгий ча...