12 березня демократи в Палаті представників Конгресу США офіційно розпочали обіцяну спробу примусити палату проголосувати за законопроєкт щодо надання пакету допомоги Україні (61 млрд доларів). Його винесення на голосування вже місяць блокує спікер Майк Джонсон, який орієнтується на колишнього президента Дональда Трампа. Це анонсована раніше спроба винести документ на розгляд всупереч лідерам республіканців, які контролюють Палату представників.
Петиція, створена Джимом Макговерном (провідним членом Комітету Палати представників з питань регламенту) вимагає 218 підписів законодавців, щоб змусити розглянути прийнятий Сенатом пакет зовнішньої допомоги, повідомляє The HILL.
Щоб вийти з глухого кута, Макговерн і лідери демократів сподіваються знайти достатню двопартійну підтримку петиції, щоб обійти опозицію Джонсона і винести законопроект на розгляд.
«Ми просимо наших колег – демократів і республіканців – підписати петицію, яка винесе на розгляд двопартійний додаток до закону про національну безпеку. Це найшвидший і найпростіший спосіб вирішити це питання», – заявив 12 березня під час пресбрифінгу в Капітолії голова Демократичного кокусу Палати представників Піт Агілар.
Однак відсоток успішності петицій надзвичайно низький – остання петиція, яка змусила винести законопроект на розгляд, мала місце у 2015 році – і далеко не факт, що демократи отримають 218 підписів, які вони прагнуть зібрати, зазначає The HILL.
У Палаті представників зараз 432 законодавці, з яких 213 демократів та 219 республіканців. Станом на 21:00 за Києвом петицію вже підписали 84 законодавця.
Нагадаємо, лідер демократів в Палаті представників Конгресу США Гакім Джеффріс заявив, що законопроект про допомогу Україні набере понад 300 голосів у Палаті представників, якщо буде винесений на голосування.
Різниця між міжконтинентальними балістичними ракетами (МБР) та балістичними ракетами середньої дальності (БРСД) у випадку РС-26 "Рубеж", також ймовірно відомої як "Орешник", полягає в класифікації, визначеній Договором про ліквідацію ракет середньої і ...
Обстріл Дніпра балістичною ракетою "Орєшнік" та заяви російського диктатора Володимира Путіна, не свідчать про істотні зміни в ударних можливостях Росії або ризик застосування нею ядерної зброї, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інститу...