
72-річний чоловік добровільно обійняв посаду головного лікаря в медичному закладі в місті Ізюм після початку повномасштабної війни Росії проти України. Колаборанту заочно повідомили про підозру. Відповідну інформацію опублікував відділ комунікації поліції Харківської області, передають Патріоти України.
"Свою діяльність з окупантами зловмисник почав ще на початку квітня. Він активно підтримував збройну агресію Росії проти України. Напередодні звільнення міста Ізюм втік до країни-агресора", — розповіли поліцейські.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від пʼяти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади строком від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.
18 жовтня слідчі заочно повідомили чоловікові про підозру у скоєнні злочину.
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...