Арестович заявив про загрозу повторного наступу на Сумщину, Чернігівщину та Київщину

У росіян є ще резерви. Вони провели величезну кампанію, щоб накопичити й встигнути зібрати потужний потенціал до того, як західний ленд-ліз почне працювати. Про це для 24 каналу сказав радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович. Він вважає, що росіянам вдалось активізувати свої резерви, передають Патріоти України.

"Багато мобілізують з депресивних російських регіонів, а не з розвинутих. Там пропаганда й соціально-економічний фактор впливає. Люди менш критичні до всього, тому військо є і вони наступатимуть", – сказав Арестович.

Умова поновлення наступу

Радник зазначив, що Сумську та Чернігівську область обстрілюють. За його словами є ймовірність нової спроби російського наступу на Півночі.

Небезпека втягнення білоруських військ у війну. Проте це за певних обставин. Якщо вони переможуть на Сході й захоплять Луганську область й збережуть сили для подальшого наступу, то це буде потужним аргументом для росіян, щоб залучити білорусів, – пояснив Арестович.

Можуть знову атакувати Київ

Арестович вважає, що Україну чекає складний та дуже небезпечний місяць. Ситуація повертається до пулу небезпеки, який існував з половини березня до початку квітня, коли щодня обговорювали, що є загроза від білоруської армії. "Ймовірність є. Ми не можемо відкидати це з розрахунків, навіть є ймовірність, що підуть знову на Київ. Ситуація складна", – зазначив він.

Білорусь надає Росії зброю

З'явилась інформація, що Білорусь допомагає російським окупантам не лише як база, з якої здійснюють ракетні атаки. Росія отримує від неї зброю. Арестович розповів, що озброєння білоруської армії дуже схоже на російське. Мовиться про радянські й пострадянські зразки.

"Росіяни набирають новий особовий склад, а його треба ж чимось озброювати. Мабуть, Лукашенко таки поступився й почав передавати зброю. Такого не початку не було", – додав Арестович.

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...