Арестович заявив про загрозу повторного наступу на Сумщину, Чернігівщину та Київщину

У росіян є ще резерви. Вони провели величезну кампанію, щоб накопичити й встигнути зібрати потужний потенціал до того, як західний ленд-ліз почне працювати. Про це для 24 каналу сказав радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович. Він вважає, що росіянам вдалось активізувати свої резерви, передають Патріоти України.

"Багато мобілізують з депресивних російських регіонів, а не з розвинутих. Там пропаганда й соціально-економічний фактор впливає. Люди менш критичні до всього, тому військо є і вони наступатимуть", – сказав Арестович.

Умова поновлення наступу

Радник зазначив, що Сумську та Чернігівську область обстрілюють. За його словами є ймовірність нової спроби російського наступу на Півночі.

Небезпека втягнення білоруських військ у війну. Проте це за певних обставин. Якщо вони переможуть на Сході й захоплять Луганську область й збережуть сили для подальшого наступу, то це буде потужним аргументом для росіян, щоб залучити білорусів, – пояснив Арестович.

Можуть знову атакувати Київ

Арестович вважає, що Україну чекає складний та дуже небезпечний місяць. Ситуація повертається до пулу небезпеки, який існував з половини березня до початку квітня, коли щодня обговорювали, що є загроза від білоруської армії. "Ймовірність є. Ми не можемо відкидати це з розрахунків, навіть є ймовірність, що підуть знову на Київ. Ситуація складна", – зазначив він.

Білорусь надає Росії зброю

З'явилась інформація, що Білорусь допомагає російським окупантам не лише як база, з якої здійснюють ракетні атаки. Росія отримує від неї зброю. Арестович розповів, що озброєння білоруської армії дуже схоже на російське. Мовиться про радянські й пострадянські зразки.

"Росіяни набирають новий особовий склад, а його треба ж чимось озброювати. Мабуть, Лукашенко таки поступився й почав передавати зброю. Такого не початку не було", – додав Арестович.

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.