Аваков з Зеленським кинули за грати невинних? Вбивство Шеремета замовив таки Лукашенко. Експертиза підтвердила докази проти головного кілера білоруського диктатора

РФ наразі вигідно злити диктатора. Попутно отримує удар міністр МВС Аваков та президент Зеленський. Попереду нові експертизи, але первісний присуд Авакова з Зеленським щодо фігурантів справи Шеремета тхне правовим нігілізмом і грубою ментівською підробкою

Піар на сльозах та стражданнях невинних коли отримає дійсно правову оцінку?

Експертиза підтвердила справжність голосу голови КДБ Білорусі Вадима Зайцева на аудіозаписах, де, зокрема, обговорювалося вбивство журналіста Павла Шеремета. Дослідження проводила Петербурзька криміналістична лабораторія аудіовізуальних документів, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Настоящее время".

"Плівки білоруського КДБ" порівняли із 13 відео, на яких виступав Зайцев під час свого перебування на посаді силового відомства і керівника Білоруської федерації біатлону.

Експерти порівняли голос Зайцева із голосом чоловіка, який обговорював вбивство Шеремета, і прийшли до висновку, що це одна й та ж людина.

Дослідження містило аудитивно-лінгвістичний та інструментальний аналіз мови.

На першому етапі експерти аналізували індивідуальні особливості артикуляції, загальні мовні навички, емоційний стан, соціокультурні особливості мовця.

"Відмінності у висоті, силі й тембральних характеристиках голосу порівнюваних дикторів відсутні", - йдеться в дослідженні.

Експерти при цьому відзначають, що порівнювані диктори в рівній мірі добре контролюють свій емоційний стан.

На другому, інструментальному, етапі експерти проаналізували "статистичні та динамічні спектральні мовні характеристики". Для цього вони використовували програму SIS II Петербурзького "Центру мовних технологій".

Голоси змовника і Вадима Зайцева виявилися тотожні й на цьому етапі дослідження.

"Навіть тривалі тренування не можуть істотно змінити звичні стереотипи [мови], оскільки вони практично не сприймаються звичайним слухом і реалізуються без свідомого артикуляторного контролю, хоча добре видно в рамках інструментального аналізу мови", - йдеться в дослідженні.

Білоруський слід у вбивстві Шеремета: що відомо

4 січня 2021 року білоруські активісти оприлюднили аудіозаписи, які нібито свідчать про підготовку вбивства Шеремета співробітниками Комітету держбезпеки Білорусі. Вони стверджують, що аудіозапис був зроблений 11 квітня 2012 року нібито в кабінеті на той час голови Комітету держбезпеки Білорусі Вадима Зайцева.

У Національній поліції України заявили, що отримали документи та аудіозаписи про можливих замовників вбивства журналіста, і розслідують їх.

Вбивство Шеремета: подробиці

Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року в Нацполіції заявили, що в причетності до вбивства підозрюють музиканта, ветерана АТО Андрія Антоненка, дитячого кардіохірурга Юлію Кузьменко (псевдонім "Ліса"), військову медсестру Яну Дугар.

Слідство вважало, що Антоненко був організатором вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто журналіста, а Дугар напередодні вбивства нібито фотографувала камери спостереження на місці злочину.

21 травня Антоненко, Кузьменко і Дугар додали ще дві підозри, а також змінили зміст попереднього. Їх справу розглядає суд присяжних.

Антоненко перебуває під вартою. Кузьменко перебуває під домашнім арештом, Дугар - під заставою.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...