"Азовське море - це не калюжа Росії": Командувач ВМСУ розповів про значне посилення флоту у регіоні і в цілому

16 ракетних катерів з американської допомоги вже в цьому року надійдуть в Україну, і будуть розподілені таким чином, щоб максимально посилити оборону азовське узбережжя України

Новий командувач ВМС Олексій Неїжпапа наголосив, що Україна вже цього року збільшить кількість бойових одиниць флоту в Азовському морі. Це потрібно для оборони та захисту регіону. Неїжпапа зауважив, що у Росії більше не вийде поводити себе так, як та звикла. Про це командувач ВМС України розповів в інтерв'ю виданню "Думская", зазначають Патріоти України. Адмірал додав, що 2020 року Україна збільшить присутність в Азовському морі.

"Азовське море – це не калюжа Російської Федерації. Якщо вони думають, що вони будуть себе вести, як звикли – у них не вийде. Ми повинні отримати з США найсучасніші катери типу Mark VI – всього 16 одиниць", – повідомив командувач ВМС.

Неїжпапа заявив, що частина Mark VI обов'язково буде розміщуватися в Азовському морі. Катери мають ракетні комплекси на борту, тож є більш ефективними для цього регіону.

Що відомо про катери Mark VI?

Це універсальна платформа, на ній можна встановити зброю та обладнання за кількома напрямками, починаючи від функції патрулювання і закінчуючи висадкою диверсійних сил біля берега противника, обладнання для пошуку та знищення мін, ракетні комплекси малої дальності для знищення противника.
Mark VI володіють своєю інформаційною системою – всі катера цього типу перебувають в одному інформаційному просторі й передають дані онлайн.

Олексій Неїжпапа підкреслив, що США розробили катери лише для себе і нікому їх навіть не пропонували, окрім України.

Катери Mark VI


Ізраїль атакував ракетами будівлю в Секторі Гази, де розміщені офіси світових ЗМІ (відео)

субота, 15 травень 2021, 17:27

Ізраїль здійснив чотири ракетних удари по 11-поверховому будинку в Секторі Гази - так званій вежі Аль-Джалаа - де розміщені офіси низки світових ЗМІ, апартаменти та комерційні компанії, передають Патріоти України. Зазначається, що у вежі, зокрема, роз...

Путін нападе на Україну не з суші: Американський адмірал дав прогноз по протистоянню Росії та НАТО в Чорному морі

субота, 15 травень 2021, 17:21

Путін нападе на Україну не з суші, а з боку Чорного моря, заблокує або захопить її порти та створить сухопутний коридор, який з'єднає Крим з «великою землею». Про це пише в колонці для DW відомий журналіст Костянтин Еггерт, передають Патріоти України. ...