"Багато вбитих, поранених, кожен день по 20-30 осіб": Окупант на Донецькому напрямку поскаржився на великі втрати. Аудіо

Російський окупант, який бере участь у війні проти України на Донецькому напрямку, поскаржився дружині на великі втрати армії РФ. У його підрозділі щодня гинуть по 20-30 людей, передають Патріоти України.

Перехоплену телефонну розмову загарбника 28 жовтня оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Зокрема, розмовляючи з дружиною, окупант розповів про плани "брати" село Троїцьке та про великі втрати серед російських військових.

"Скоро підемо в наступ. Ми зараз перебуваємо... село Троїцьке. Будемо брати його. Уже місяць ніяк не можемо взяти. А там усі дороги наші. Ми зараз техніку, танки, все підтягуємо. Дох**, Ірино, вбитих, поранених, щодня по 20-30 осіб", – сказав він. Увага! Відео 18+! Містить ненормативну лексику!

У Путіна великі проблеми: Росія втратила чверть виробництва бензину на тлі атак по НПЗ , - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:22

Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...