"Бажаю кращого майбутнього і гармонії із сусідами": Блінкен потролив Путіна і привітав народ із "днем Росії"

Держсекретар США Ентоні Блінкен у неділю, 12 червня, у День Росії побажав громадянам країни-агресора кращого майбутнього в гармонії зі своїми сусідами, якого позбавляє їх влада своїми незаконними та руйнівними діями стосовно України. Відповідну заяву Блінкена розмістили на офіційному сайті Держдепартаменту США, передають Патріоти України.

"Уряд Росії намагається тримати своїх громадян у невідінні щодо звірств, які він чинить проти народу України", - вважає він.

За словами голови Держдепартаменту США, у сучасній російській реальності російська влада посилила репресії проти росіян та незалежних ЗМІ. "Занадто багато російських громадян перебувають за ґратами за "злочин" - говорити владі правду", - уточнив він.

Війна, яку розв'язала Росія, залишила її громадян у міжнародній ізоляції та продовжує позбавляти російських громадян можливості будувати краще та мирне майбутнє. Блінкен підкреслив, що ізоляція – це результат низки рішень, ухвалених Кремлем. Держсекретар США також додав, що жителі країни-терориста "все ще прагнуть свободи та гідного життя з ризиком для себе".

Водночас він нагадав, що цього дня 1990 року РФ зробила важливий крок до прагнення росіян до свободи та демократії, зробивши країну відкритою для інших країн. "Громадяни Росії, як і люди у всьому світі, заслуговують на те, щоб жити без репресій і мати можливість користуватися своїми правами людини та основними свободами, не побоюючись відплати", - резюмував Блінкен.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...