У США від імені держави подано цивільний позов про конфіскацію доходів та майна, пов'язаного з колишніми акціонерами ПриватБанку Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим. Рішення про саму конфіскацію ще не ухвалювалося. Насамперед йдеться про $6 млн, отримані в результаті продажу комерційної нерухомості в Далласі (штат Техас), передають Патріоти України.
Вказується, що соратниками українських бізнесменів могли бути громадяни США Мордехай Корф та Уріель Лабер, які вели діяльність у Маямі. Імовірно, вони створили мережу компаній "Оптіма", яка і могла сприяти можливості відмивання коштів. "Вони придбали нерухомість та підприємства по всій країні на сотні мільйонів доларів", – стверджує мін'юст.
У позові стверджується, що нерухомість CompuCom у Далласі була нібито придбана на виведені з ПриватБанку кошти. Зі свого боку, прибуток від CompuCom використовувався для обслуговування будівель Stemmons Towers (теж у Далласі). Цей комплекс був проданий у 2019 році та приніс близько $6 млн доходу.
У мін'юсті США наголосили, що це вже четвертий позов про конфіскацію "у зв'язку з однією і тією самою ймовірною злочинною діяльністю". Три попередні позови було подано у 2020 році. Вони стосувалися нерухомості в штатах Техас, Кентуккі та Огайо.
Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...
Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...