"Білоруси мене з'їдять": Лукашенко зізнався, чи хоче об'єднання з РФ

Білорусь ніколи не стане частиною іншої країни, бо білоруси цього не приймуть. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про це на "Заводі газетного паперу", передають Патріоти України.

"У нас є своя країна. Ми суверенні й незалежні. Ми своїми мізками й руками, що змогли, заробили, будуємо свою країну. І ми не можемо бути частиною будь-якої країни. Я не можу вас зрадити і розчинити Білорусь, нехай навіть у нашій братній Росії. У переговорах із президентом Росії я чітко й однозначно півтора-два роки тому сказав: цього в Білорусі не може зробити ніхто. Навіть якщо я на це піду, то білоруси мене з'їдять упродовж одного року після прийняття такого рішення", - заявив Лукашенко.

Він сказав, що не хоче бути останнім президентом Білорусі. "Почесно бути першим, але останнім бути не хочу. Я хочу, щоб діти наші жили на цьому клаптику землі в мирі, злагоді. В обіймах із російською людиною, росіянами. Вони нам не чужі. Росіяни – це наші люди. Від них, правда, мало що залежить зараз", - сказав президент Білорусі.

Лукашенко також заявив, що Росія почала податковий маневр, щоб натиснути на Білорусь. Конфлікт стався через те, що від Мінська зажадали за нафту платити ціну більшу за світову.

Тепер Білорусь шукає альтернативні джерела нафтопродуктів. Через порти на Балтиці вже закупили партію норвезької нафти. Домовляються про реверс із Польщею. Третій напрямок – поставки через Україну з Чорного моря. Четвертим залишається Росія Мінськ поки тестує ці маршрути і домовляється з усіма учасниками ринку. На думку Лукашенка, за два роки вже не йтиметься і про 18% мита від росіян.

Що на це скаже Зе? Міністр оборони визнав втрату ЗСУ позицій на Донбасі

середа, 19 лютий 2020, 18:34

Під час протистояння на Донбасі 18 лютого деякі українські позиції були захопленіта залишаються під контролем бойовиків Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, а також народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Михайло Забродс...

Хіти тижня. "У меня вопрос - это случайность?": Депутат Соболєв зробив гучну заяву після вбивства кілером його сина (відео)

середа, 19 лютий 2020, 18:00

Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв заявив, що готується новий замах на нього і його сім'ю, передають Патріоти України. Соболєв зазначив, що поліція також знає про черговий замах. "Але тим не менш, з п'ятниці і до понеділка, всупереч дору...