"Білоруси мене з'їдять": Лукашенко зізнався, чи хоче об'єднання з РФ

Білорусь ніколи не стане частиною іншої країни, бо білоруси цього не приймуть. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про це на "Заводі газетного паперу", передають Патріоти України.

"У нас є своя країна. Ми суверенні й незалежні. Ми своїми мізками й руками, що змогли, заробили, будуємо свою країну. І ми не можемо бути частиною будь-якої країни. Я не можу вас зрадити і розчинити Білорусь, нехай навіть у нашій братній Росії. У переговорах із президентом Росії я чітко й однозначно півтора-два роки тому сказав: цього в Білорусі не може зробити ніхто. Навіть якщо я на це піду, то білоруси мене з'їдять упродовж одного року після прийняття такого рішення", - заявив Лукашенко.

Він сказав, що не хоче бути останнім президентом Білорусі. "Почесно бути першим, але останнім бути не хочу. Я хочу, щоб діти наші жили на цьому клаптику землі в мирі, злагоді. В обіймах із російською людиною, росіянами. Вони нам не чужі. Росіяни – це наші люди. Від них, правда, мало що залежить зараз", - сказав президент Білорусі.

Лукашенко також заявив, що Росія почала податковий маневр, щоб натиснути на Білорусь. Конфлікт стався через те, що від Мінська зажадали за нафту платити ціну більшу за світову.

Тепер Білорусь шукає альтернативні джерела нафтопродуктів. Через порти на Балтиці вже закупили партію норвезької нафти. Домовляються про реверс із Польщею. Третій напрямок – поставки через Україну з Чорного моря. Четвертим залишається Росія Мінськ поки тестує ці маршрути і домовляється з усіма учасниками ринку. На думку Лукашенка, за два роки вже не йтиметься і про 18% мита від росіян.

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.