
Бойовики терористичної організації "ДНР" в окупованому селі Яковлєвка погрожували спостерігачам ОБСЄ і вели відеозйомку на свої телефони після запуску безпілотника. Про це сьогодні LIGA.net повідомили в прес-службі місії, передають Патріоти України.
"Після запланованого польоту безпілотного літального апарату команда СММ готувалася до від'їзду з району поблизу села Яковлєвка (10 км на північ від Донецька - Ред). Поблизу зупинилася вантажівка військового типу КАМАЗ з трьома членами "ДНР" в формі військового типу" - відзначили в прес -службі.
Один з бойовиків почав вести відеозйомку спостерігачів на камеру свого телефону.
Спостерігачі чули, як він зробив необґрунтовані заяви на адресу місії. Коли спостерігачі спробували почати розмову з чоловіком і розповісти про роботу місії і її мандат, він, не припиняючи відеозапис, викрикнув "Не наближайтеся до мене, я озброєний", - підкреслили в прес-службі.
Інший терорист, який сидів на середньому сидінні в кабіні вантажівки, тримав автомат типу АК.
"Невдовзі бойовик, який здійснював відеозапис патруля СММ, повернувся у вантажівку, яка після цього поїхала" - уточнили в прес-службі.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...