Бойовики "ДНР" погрожують спостерігачам і знімають їх на телефони, - ОБСЄ

Терорист заборонив спостерігачам ОБСЄ до нього наближатися під час відеозйомки, погрожуючи зброєю.

Спостерігачі ОБСЄ. Фото: Україна Молода.

Бойовики терористичної організації "ДНР" в окупованому селі Яковлєвка погрожували спостерігачам ОБСЄ і вели відеозйомку на свої телефони після запуску безпілотника. Про це сьогодні LIGA.net повідомили в прес-службі місії, передають Патріоти України.

"Після запланованого польоту безпілотного літального апарату команда СММ готувалася до від'їзду з району поблизу села Яковлєвка (10 км на північ від Донецька - Ред). Поблизу зупинилася вантажівка військового типу КАМАЗ з трьома членами "ДНР" в формі військового типу" - відзначили в прес -службі.

Один з бойовиків почав вести відеозйомку спостерігачів на камеру свого телефону.

Спостерігачі чули, як він зробив необґрунтовані заяви на адресу місії. Коли спостерігачі спробували почати розмову з чоловіком і розповісти про роботу місії і її мандат, він, не припиняючи відеозапис, викрикнув "Не наближайтеся до мене, я озброєний", - підкреслили в прес-службі.

Інший терорист, який сидів на середньому сидінні в кабіні вантажівки, тримав автомат типу АК.

"Невдовзі бойовик, який здійснював відеозапис патруля СММ, повернувся у вантажівку, яка після цього поїхала" - уточнили в прес-службі.

Наше спільне свято: Зеленський звернувся до мешканців Донбасу і Криму з пропозицією святкувати День Незалежності разом

четвер, 5 серпень 2021, 20:05

За словами президента, дітям, яким "тимчасово в окупованих школах викладають вигадану історію, абсолютну пустушку" вдома потрібно розповідати правдиву історію своєї країни. Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю телеканалу "Дім" порадив жителям окуп...