
Зрадник з ОРДЛО Руслан Кірпічов, який обійняв посаду мера Енергодара, боїться повторити долю попередника. Той кілька днів тому підірвався, коли виходив із під'їзду будинку своєї матері. Тож новий гауляйтер на прізвисько "Кирпич" укріпив вхід до готелю, де він перебуває, бетонними блоками та поставив охорону. Про це повідомили в Telegram-каналі "Енергоатом", передають Патріоти України.
Зазначається, що російські пропагандисти назвали офіційною причиною вибуху, від якого постраждав колишній мер-колаборант, витік газу. Але новий "очільник міста", мабуть, не вірить у такі випадковості та боїться за своє життя. "Наклавши кирпичей", "кирпич" притягнув бетонні блоки для укріплення готелю ЗАЕС "Вставка", в якому він перебуває. На фото – щойно встановлені бетонні блоки перед захопленим орками готелем. Щиро радимо, "кирпич", як можна швидше збиратись за Шевчиком!" – коментують в Енергоатомі.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...