"Братушкам" не залишили вибору: Сербії доведеться запровадити санкції проти РФ для вступу до ЄС

Сербії для вступу до Євросоюзу доведеться не лише провести необхідні реформи, а й запровадити санкції проти країни-агресора Росії. Про це сказав єврокомісар з питань розширення та політики сусідства Олівер Варгеї в інтерв'ю Euronews.

"Не думаю, що у них (Сербії – ред.) є право не приєднатися до санкцій. Ми бачимо, що Сербія – в особливому становищі, порівняно з іншими членами Західних Балкан", – сказав Варгії.
При цьому він нагадав, що Сербія ще має завершити роботу за лінією "Белградсько-Приштинського діалогу", щоб досягти угоди про умови співіснування.
"Ми бачимо, що вразливість Сербії щодо російського впливу набагато вища. Ми не повинні забувати, що ця країна – наш союзник, ми так і повинні ставитись до Сербії. Вона голосувала разом з нами на всіх сесіях Генеральної Асамблеї ООН, засудивши Росію за її дії в Україні. Для мене це дуже сильний політичний сигнал", – наголосив Варгеї.
Раніше президент Сербії Олександр Вучич назвав ЄС стратегічним шляхом для Сербії. Він визнав, що без європейських інвестицій та політико-правового оточення його країна не змогла б досягти нічого.
При цьому Вучич заявляв, що Сербія не запроваджуватиме санкції проти Росії через війну проти України. За його словами, це відбудеться лише якщо над Белградом "нависне дамоклів меч".

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

"Працюємо": Коханка Путіна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова"

понеділок, 6 лютий 2023, 15:53

Колишня олімпійська чемпіонка та ймовірна коханка диктатора Путіна Аліна Кабаєва порівняла роботу російських пропагандистів з "автоматом Калашникова", передають Патріоти України. Кабаєва виступила з нагоди заснування одного із російських пропагандистсь...