Бив підлітка пістолетом по голові: Комсомольському "дружиннику" Медведчуку в університеті "світили" два роки в'язниці

У 1973 році 19-річний Віктор Медведчук брав участь у побитті 15-річного підлітка. За це йому загрожувало два роки в'язниці, але його так і не притягнули до відповідальності. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» розповіла ведуча Наталія Мосейчук, передають Патріоти України.

За її словами, під час навчання на юридичному факультеті Київського держуніверситету Медведчук став командиром Комсомольського оперативного загону добровільної народної дружини Ленінського райкому комсомолу столиці УРСР.

Під час чергування 8 листопада 1973 року Медведчук разом з ще двома членами оперативного загону побив неповнолітнього Андрія Кричака.

«Андрій, тоді ще 15-річний підліток, вийшов на вулицю Пушкінську, де він жив. Зустрівся з друзями. Базікали, голосно про щось говорили. На них звернула увагу комсомольська дружина. Підійшли. Зробити зауваження. Двоє втекли, а Андрія вони заламали та потягли розбиратися, чому він так голосно розмовляв. Підліток вирішив чинити опір. Його почали дуже жорстоко бити. У нього було зламано ребро. Віктор Медведчук, будучи на третьому курсі університету, гумовим пістолетом бив Андрія по голові», – розповіла Мосейчук.

Вона додала, що Медведчуку загрожувало два роки в'язниці, і його відрахували з університету, але через деякий час він поновився та продовжив навчання. Крім того, з'ясувалося, що потерпілий Андрій Кричак зараз живе в Род-Айленді, США. Йому 63 роки. Під час ток-шоу з ним зв'язалися по відеозв'язку. Чоловік назвав Медведчука «темною людиною»:

«Викрутиться Медведчук чи ні - не знаю, але якщо викрутиться, то Україні буде ще гірше. Це темна людина. Він ніколи не просив вибачення за те, що він зробив. Я хвилююся за те, що в Україні багато таких, як Медведчук. Вони мають дуже багато сил і влади. А це - дуже помилково».

"Міська влада Харкова повністю підконтрольна Павлу Фуксу": Михайло Добкін спішить "витерти ноги" об суперника у скруті (відео)

субота, 19 червень 2021, 9:31

Після смерті Кернеса Павло Фукс став головним бенефіціаром харківської міськради, без його рішення або думки нічого в Харкові не робиться. Таку тезу озвучив Михайло Добкін в ефірі телепрограммми «Велика п'ятниця» на каналі «Україна 24», коментуючи введ...

"Ваша карта бита", або Чи побачемо Бєню в новому костюмі з зіркою "Олігарх"? Українці пригадали, як відтепер підсанкційний Фукс просував до влади Зеленського

субота, 19 червень 2021, 8:40

Під час виборів президента України в 2019 році український олігарх Павло Фукс голосував за Володимира Зеленського. Судячи з усього, ставка на нового главу держави не спрацювала, тому що російсько-український бізнесмен потрапив під санкції РНБО, зазнача...