
Українські захисники успішно контрнаступають на Херсонському напрямку. Це прекрасно розуміють російські окупанти, а тому не приховують, що до повномасштабного наступу ЗСУ залишилось буквально один-два дні. Про це свідчить телефонна розмова окупанта, яку вдалося перехопити ГУР, передають Патріоти України.
Так, у перехопленій розмові чути як військовослужбовець незаконного збройного формування "Л/ДНР" скаржиться про те, що ЗСУ на них "тиснуть і тиснуть".
"Буде повна дупа, це тільки початок, Колю. Вчора говорили, що у вас там була розвідка боєм, а от через день, через два буде повномасштабний наступ", - каже жінка до окупанта.На що бойовик відповів, що вони про це добре знають. "Ми на два відходимо, а вони на крок наступають. Ми їх бачимо", - каже окупант.
Він також розповів, що ЗСУ наступають на Бахмут (раніше Артемівськ) та Авдіївку. Крім того, загарбник поскаржився, що кремлівський диктатор Володимир Путін ніяк не намагається виправити ситуацію. "А хто його знає, що він там телиться. Кажуть, що там сили зібрані: і з вашого боку сили зібрані в Криму, і там, і там, а толку від цього", - сказав він.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...