Чергова спроба захопити "спірні острови"? Військові кораблі Китаю вторглись у територіальні води Японії

Військових кораблі Китаю увійшли до прибережної зони островів Сенкаку у Східно-Китайському морі, які контролюються Японією. Вони не реагують на попереджувальні сигнали, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Чотири патрульні кораблі уже кілька годин перебувають в зоні, яку Японія вважає своїми територіальними водами. Японська берегова охорона направила кілька попереджень із вимогами покинути зону, однак будь-яких інших дій поки що не робить.

Китай не полишає спроб захопити "спірні острови"

Нагадаємо, що Китай не визнає встановлену Японією межу між економічними зонами у Східно-Китайському морі та вимагає віддати йому острови Дяоюйдао.

До 1895 року острови належали імперіалістичному Китаю, але після програшу у війні з Японією, контроль над ними отримало Токіо. У адміністративному устрої острова Секаку входять до південної префектури Окінава.

Китайські кораблі систематично входять у води Японії

Китайські кораблі уже не вперше демонстративно заходять у прибережну зону біля островів Сенкаку і проводять там кілька годин, після чого повертаються в нейтральні води. Наголосимо, що досі це не призводило до озброєних інцидентів.

Японія та США намагаються запобігти загостренню

12 травня в Токіо відбувся саміт Японія – ЄС. У підсумках саміту висловлювалося занепокоєння посиленням активності китайських військових у Східно-Китайському морі, зокрема у Сенкаку. Водночас у МЗС Китаю заявили, що острови є невід'ємною частиною країни.

"Буданов і його сім'я - ціль для РФ. Отрута - фішка ще радянських спецслужб", - Гайдай про отруєння дружини голови ГУР Маріанни

вівторок, 28 листопад 2023, 15:28

Дружину керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова Маріанну отруїли важкими металами. Зараз вона знаходиться у лікарні, передають Патріоти України. Політтехнолог Сергій Гайдай в ефірі Radio NV розповів, чому вважає, що до цього причетна Ро...

Російський командувач авіації отримав підозру - на його руках кров 23 загиблих жителів багатоповерхівки в Умані

вівторок, 28 листопад 2023, 14:59

Російський генерал-лейтенант– командувач дальньої авіації військово-повітряних сил РФ Сергій Кобилаш, який причетний до воєнних злочинів в Україні, отримав підозру. Про це повідомляє Служба безпеки України, передають Патріоти України. Він віддав наказ ...