Чергова спроба захопити "спірні острови"? Військові кораблі Китаю вторглись у територіальні води Японії

Військових кораблі Китаю увійшли до прибережної зони островів Сенкаку у Східно-Китайському морі, які контролюються Японією. Вони не реагують на попереджувальні сигнали, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Чотири патрульні кораблі уже кілька годин перебувають в зоні, яку Японія вважає своїми територіальними водами. Японська берегова охорона направила кілька попереджень із вимогами покинути зону, однак будь-яких інших дій поки що не робить.

Китай не полишає спроб захопити "спірні острови"

Нагадаємо, що Китай не визнає встановлену Японією межу між економічними зонами у Східно-Китайському морі та вимагає віддати йому острови Дяоюйдао.

До 1895 року острови належали імперіалістичному Китаю, але після програшу у війні з Японією, контроль над ними отримало Токіо. У адміністративному устрої острова Секаку входять до південної префектури Окінава.

Китайські кораблі систематично входять у води Японії

Китайські кораблі уже не вперше демонстративно заходять у прибережну зону біля островів Сенкаку і проводять там кілька годин, після чого повертаються в нейтральні води. Наголосимо, що досі це не призводило до озброєних інцидентів.

Японія та США намагаються запобігти загостренню

12 травня в Токіо відбувся саміт Японія – ЄС. У підсумках саміту висловлювалося занепокоєння посиленням активності китайських військових у Східно-Китайському морі, зокрема у Сенкаку. Водночас у МЗС Китаю заявили, що острови є невід'ємною частиною країни.

"Наш головний жінку зарізав": Розслідувачі встановили окупанта, який розповів про вбивство жительки Харківщини (відео)

четвер, 1 грудень 2022, 19:15

Журналісти-розслідувачі проєкту "Схеми" ідентифікували російського військового, який розповів телефоном про ймовірне вбивство мирної жительки Харківської області керівником його підрозділу. Ним виявився 34-річний Олег Гасілін. Він служить у 27-й окремі...

Путін "просто" помилився: Макрон знов тягне Україну за стіл переговорів з Гітлером сучасності

четвер, 1 грудень 2022, 18:32

Домовитися з демоном пекла про божу любов. Час цинічних компромісів минув, а французу, котрий звик сидіти на двох стільцях одночасно, схоже зрадило відчуття реальності. Президент Франції Еммануель Макрон вважає можливим проведення мирних переговорів мі...