
Росіяни поширюють фейк про те, що ракетного удару по житловому будинку Києва 26 червня нібито не було. Мовляв, у новинах показують зруйновану у квітні 9-поверхівку. Проте це не відповідає дійсності, зазначають Патріоти України.
Спростував цинічні вигадки росіян заступник міського голови Києва Микола Поворозник.
Посадовець зазначив, що удар був близько до багатоповерхівки в Шевченківському районі, яку атакували у квітні. Проте це не та ж будівля, оскільки минулого разу вдарили по 25-поверховому житловому будинку. "Це не той самий будинок, а поруч. Але це один і той же самий житловий квартал", – пояснив Поворозник.
Також він прокоментував звуки схожі на вибухи під час тривоги, яка була вже через кілька годин після влучання ракет. Тоді жителі Києва чули лише роботу протиповітряної оборони.
Кремлівська пропаганда одразу почала цинічно брехати про цю подію. Медійні посіпаки путінського режиму заперечують, що їхня армія влучила в 9-поверхівку, де жили люди. Мовляв, били по військовому об'єкту, а показний будинок "взагалі був закинутий".
Вони якраз і поширюють інформацію, що це той дім, який був атакований раніше. Тобто переконують, що рятувальники прийшли на місце події та почали "розігрувати сценку" з акторами.
Та це не той випадок, коли брехня ворожих пропагандистів просто смішна. У Києві 26 червня був скоєний черговий воєнний злочин російської армії. Вони били високоточними ракетами зі стратегічних бомбардувальників. Били спеціально туди, де були сім'ї з дітьми, а росіяни почали глузувати з цього в соцмережах.
Станом на вечір відомо вже про 6 людей, які зазнали порань у власних домівках. Серед них була маленька дівчинка, яку дістали з-під завалів. 7-річній дитині знадобилася негайна операція. Також уже відомо про одного загиблого, якого знайшли на місці влучання ракети.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...