«Ми збудували дуже тісні відносини за останні роки», - сказала канцлер під час спільної прес-конференції.
Потім вона перелічила досягнення за цей час: від угоди про асоціацію між Україною і ЄС до безвізових подорожей для українців. Меркель уточнила, що хоч в деяких питаннях був реальний успіх, «у багатьох інших досі належить багато зробити».
Видання зауважує, що Порошенку потрібна будь-яка допомога. Його опонент – політичний новачок, який чітко обійшов його під час першого туру виборів. Візит в Берлін допомагає йому ще раз показати себе українцям в ролі досвідченого лідера і державника. Він наголосив, що це вже його 16 зустріч з Меркель. Ніколи раніше діалог з Німеччиною не був таким інтенсивним. Порошенко дякував німецькому канцлеру за її роль у захисті українського суверенітету і територіальної цілісності у війні з Росією. За його словами, її внесок «не можна переоцінити».
Видання нагадує, що на тлі вторгнення Росії в Україну Порошенко отримав підтримку з боку багатьох лідерів Заходу. Хоча часто вони були роздратовані надто повільними темпами боротьби з корупцією. Навіть Меркель навряд чи можна назвати великою шанувальницею нинішнього президента. Однак, здається, вона переживає за долю Мінських угод в разі перемоги Зеленського. Видання підкреслює, що ці домовленості, хоч і майже не були виконані, значною мірою стали «Домовленостями Меркель».
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...