Чи можна перехопити та знищити іранські балістичні ракети - відповідь військового експерта

Росіяни можуть розміщувати іранські балістичні ракети на території Білорусі. Через це українські військові можуть піти на прямі атаки. Про це для "24 каналу" сказав військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу Роман Світан, передають Патріоти України.

"Будь-які ракети знищуються в трьох точках. Тобто на заводах, де їх виготовляють, на точках запуску і найнебезпечніше – знищувати в повітрі. Нам треба буде застосовувати сили розвідки й знищувати заводи в Ірані", – розповів Світан.

Перехопити реально

За словами Світана, точки запуску найчастіше розташовуються в районі аеродромів, полігонів. Тоді треба брати до уваги, що доведеться обстрілювати й знищувати ракети на території Білорусі. Військовий експерт, зазначив, що перехоплювати ці іранські боєприпаси дуже важко.

Це балістичні ракети малої дальності. Там понад пів тонни заряду. Великі швидкості на етапі зниження. Проте перехопити її реально. Нам треба просто збільшувати кількість зенітно-ракетних комплексів. Це єдиний варіант, – вважає Світан.

Невідомо, скільки ракет виготовив Іран

Військовий експерт сказав, що треба розуміти кількість іранських ракет. Росія понад 7 років виготовляла "Іскандери", але створила лише кілька сотень.

"Приблизно 700 вже по нас запустили. Не думаю, що Іран має більше, ніж змогла виготовити Росія. Також якість самих ракет викликає питання, але для нас це добре", – розповів Світан.

На його думку, наші військові можуть піти на прямі атаки по території Білорусі, оскільки іранські ракети несуть велику загрозу. Крім цього, як зазначив Світан, окупанти битимуть тепер не по військових об'єктах. Ворог намагатиметься зруйнувати залізницю та мости.

"Ракета має бойову частину, що розділяється на шість окремих блоків": Що буде, якщо спорядити "Орєшник" ядерним зарядом

субота, 23 листопад 2024, 8:47

РФ поставила балістичну ракету середньої дальності "Орешник" на бойове чергування наприкінці жовтня. Це означає, що перший пуск з цього комплексу здійснили по Дніпру, передають Патріоти України. Експерт з питань авіації, провідний науковий співробітник...

"Данська модель" розвитку українського ВПК: Швеція профінансує виробництво далекобійних дронів для ЗСУ – Міноборони

субота, 23 листопад 2024, 8:31

Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочого візиту до Швеції провів переговори з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном, під час яких було досягнуто домовленості, що Швеція профінансує виробництво українських далекобійних дронів за "дансько...