"Давайте реально дивитися на речі": Генерал Кривонос пояснив, чому зброя від партнерів надходить повільно

Україна отримує західне озброєння, щоб вибивати окупантів зі своєї землі. Проте ця зброя надходить не в таких швидких темпах, як би нам хотілося. Генерал ЗСУ пояснив, чому зброя від партнерів надходить повільно. Про темпи поставки озброєння "24 каналу" розповів генерал ЗСУ, перший заступник командувача ССО у 2016 − 2019 роках Сергій Кривонос, передають Патріоти України.

Він наголосив, що поки зброя надходить до України лише одиницями, а не десятками. Генерал ЗСУ підтвердив, що США дійсно має наповнені склади технікою та зброєю, але вона призначена для їхніх бойових національних проблем і для вирішення їхніх планів.

За його словами, для забезпечення потреб України потрібно було запустити американське виробництво. "Вони це зробили, їхні підприємства почали працювати 24 на 7. Вони почали нам постачати, але ця зброя надходить не так швидко, як хочеться", – відповів він.

Кривонос каже, що за одним помахом руки це не робиться, бо це майно, техніка, продукція, і це досить нешвидкий процес на початку. Постачання, яке ми хочемо, є, але давайте реально дивитися на речі – можливо, швидшим це буде трохи пізніше. Думаю, що з другої половини осень це піде такими темпами, як нам хотілося б, – заявив генерал ЗСУ.

Але, на його думку, тут питання постане в іншому – озброєння піде, а завдання України ще встигнути підготувати людей, які вмітимуть користуватися цим озброєнням. Бо в іншому випадку ця зброя швидко стане металобрухтом.

Він уточнив, що ця зброя восени вже надходитиме за ленд-лізом. Кривонос наголосив, що наприклад, один літак обслуговує близько 50 людей. Тому навчити пілотів користуватися американськими літаками не проблема, але треба щоб наші літаки базувалися на аеродромах Польщі, Словаччини, Чехії і Румунії, які могли б обслуговувати там і злітати звідти.

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...

Сам винен: Гілларі Клінтон посміялася над Путіним через розширення НАТО

середа, 27 вересень 2023, 14:37

Колишній держсекретар США і затятий противник кандидата в президенти США Дональда Трампа Гілларі Клінтон з глузуванням заявила, що саме дії президента Росії Володимира Путіна призвели до розширення НАТО, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuter...