"Держите меня семеро!": МЗС РФ зробило заяву, як реагуватиме Москва на відкидання НАТО її "конструктивних вимог безпеки"

РФ переходитиме до політики контрстримування, якщо НАТО намагатиметься стримувати Росію. Про це заявив заступник глави МЗС РФ Олександр Грушко за підсумками засідання ради Росія-НАТО, повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Якщо НАТО переходить на політику стримування, значить це буде з нашого боку політика контрстримування. Якщо це буде залякування, значить це буде контрзалякування. Якщо це буде пошук якихось вразливостей в оборонній системі РФ, це буде пошук вразливостей з боку НАТО. Це не наш вибір, але іншого шляху не буде, якщо нам не вдасться зламати нинішній дуже небезпечний перебіг подій", - сказав Грушко на пресконференції у Брюсселі.

За словами російського дипломата, розмова на засіданні ради Росія-НАТО "вийшла досить відверта, пряма, глибока, насичена, але одночасно вона виявила велику кількість розбіжностей з фундаментальних питань".

"І одне з головних питань полягає в тому, що НАТО розуміє принцип неподільності безпеки вибірково. В очах НАТО він існує лише для членів альянсу. І своєю практичною діяльністю НАТО не має наміру враховувати інтереси безпеки інших", - заявив Грушко.

Росія, за його словами, твердо виходить з того, що "принцип неподільності безпеки повинен враховувати інтереси всіх, що спроби збудувати безпеку проти Росії без участі Росії контрпродуктивні, вони приречені на провал".

"Ми не дамо цього зробити", - наголосив Грушко.

Експерт розказав, уряд якої великої країни не наклав жодних санкцій на Росію

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:44

Уряд Китайської Народної Республіки станом на сьогодні не наклав жодних санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив керівник відділу навчання та розвитку аналітичної компанії YouControl Михайло Кольцов в ефірі інформаційного телемарафону, передаю...

ЗСУ знищили ворожий склад боєприпасів на Херсонщині, а росіяни збивають свої ж ракети

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:30

Українські артилеристи з авіацією добре попрацювали і знищили склад боєприпасів окупантів. Також під час боїв на Південному напрямку українські захисники ліквідували сорок загарбників. Про це повідомляє оперативне командування "Південь", передають Патр...