Духовні нащадки Третього рейху радо допомагають рейху Четвертому: У Криму знову з'явилося німецьке обладнання

Німецьки демагоги з оточення Меркель пояснюють необхідність запровадження "Північного потоку-2" відчуттям провини перед Москвою за Другу світову, отже ця провина спонукає нищити Україну, де Вермахт з СС завдав найбільше руйнувань та вбивств на терені СРСР
Російська компанія "Воронеж-Аква" незаконно переправила на дві електростанції в окупованому Криму німецькі фільтри від компанії Inge GmbH.

Про це йдеться в спільному розслідуванні Радіо Свобода, Литовського суспільного мовника та проєкту Scanner, зазначають Патріоти України.

"Попри санкції ЄС щодо заборони європейським компаніям експортувати свої товари до окупованого Росією Криму, фільтраційне обладнання німецького бренду Inge GmbH встановили на двох кримських електростанціях – Таврійській та Балаклавській.

Для цього залучили литовську фірму, власниця якої має тісні зв'язки з верхівкою російської державної нафтогазової компанії "Роснефть" і – через низку компаній – з депутатом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком", – йдеться в повідомленні.

Литовські журналісти звернули увагу на відеоролик російської компанії "Воронеж-Аква" – одного з підрядників будівництва двох кримських електростанцій, на якому видно, які саме на ТЕС встановлені фільтраційні установки.

Журналісти з'ясували, що виробник фільтраційного обладнання на кримських ТЕС – це німецький бренд Inge GmbH.

Дані з бази імпортно-експортних операцій ImportGenius підтвердили, що російська компанія імпортувала з Литви саме німецькі фільтраційні мембрани бренду Inge GmbH. Їхнім продавцем з боку Литви виступила фірма Run Engineering, зареєстрована у Каунасі – вільній економічній зоні, де бізнес може отримати пільги чи зекономити на податках.

В день поставки фільтрів до Воронежа – 17 грудня 2018 року – у Run Engineering відкликали ліцензію на експорт таких товарів. Правоохоронці підозрювали, що таке обладнання компанії могло потрапити в окупований Крим.

При цьому виробники фільтрів заявили, що не мали жодних відомостей про те, куди потрапить їхня продукція.

Наразі журналісти звернулись до представників Єврокомісії, яка координує спільний підхід країн ЄС у питанні санкцій, і чекають на відповідь.


​«Кат Майдану» вже на півдорозі до волі: Суд звільнив ватажка «тітушок» Крисіна від відповідальності за трьома ключовими звинуваченнями

понеділок, 26 липень 2021, 22:35

Дарницький суд Києва звільнив від відповідальності Юрія Крисіна за трьома статтями у справі щодо викрадення й катування активістів Майдану, повідомляють Патріоти України з посиланням на Watchers. Згідно з рішенням суду, Крисін був звільнений від відпов...

"Ситуація дуже нагадує Грузію у 2008-му році": Саакашвілі розповів про два сценарії нападу Росії на Україну

понеділок, 26 липень 2021, 22:28

Країна-агресор Російська Федерація може розглядати одночасно два сценарії нападу на українську державу. Саме тому зараз Росія активно стягує сили до власних кордонів, в тому числі і в Крим. Про це заявив колишній президент Грузії і глава виконкому укра...