
Російські окупанти продовжують жалітись на своє жахливе становище в Україні та постійні обстріли зі сторони ЗСУ. Про це повідомляє Головне управління розвідки, яке опублікувало чергове перехоплення розмови російського загарбника зі знайомим, передають Патріоти України.
У розмові російський війсковий заявив, що його відправили на три дні на передову, зіткнувся "з такою ху***ою, від якої він досі в а**є". "Сидиш, думаєш, що бліндаж здує. Так обстрілюють. Я не висовуюся нікуди в принципі", - розповідає окупант.
Також він поскаржився на велику кількість трупів російських військових, коли його перекинули на чергову позицію. "Просто трупи валяються навколо всюди", - бідкається російський військовий.
Також він розповів, що командування загарбникам майже нічого не видає і іноді вони повинні битися між собою за їжу.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...