"Дискредитують" регіон та "дестабілізують" ситуацію: На окупованій Херсонщині хочуть заборонити Інстаграм та Фейсбук

Російські загарбники планують заборонити на території окупованої Херсонщини доступ до соціальних мереж. Йдеться про інстаграм та фейсбук, передають Патріоти України.

Фейсбук та інстаграм "дестабілізують" ситуацію

Про таке "нововведення" заявив Кирило Стресоумов, якого росіяни призначили "заступником голови ОВА". Його заяву поширили російські ЗМІ. Зауважимо, що в Росії корпорацію Meta, якій і належать соціальні мережі, визнали "екстремістською". Колаборант Стресоумов заявив, що інстаграм та фейсбук "дискредитують" регіон та "дестабілізують" ситуацію. Так, звісно, саме соціальні мережі, а не російські окупанти "дестабілізують" ситуацію.

На злочин росіян відреагувала Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наголосила, що такі дії росіян ускладнять комунікацію херсонців з рідними та близькими. "Також це суттєво обмежить можливість громадян отримувати доступ до суспільно-важливої інформації від державних органів, насамперед про небезпеку для життя та здоров'я", – зазначила чиновниця.

Вона підкреслила, що дії окупантів є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни. Денісова закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення Росії в Україну врахувати цей факт.

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...