"Дискредитують" регіон та "дестабілізують" ситуацію: На окупованій Херсонщині хочуть заборонити Інстаграм та Фейсбук

Російські загарбники планують заборонити на території окупованої Херсонщини доступ до соціальних мереж. Йдеться про інстаграм та фейсбук, передають Патріоти України.

Фейсбук та інстаграм "дестабілізують" ситуацію

Про таке "нововведення" заявив Кирило Стресоумов, якого росіяни призначили "заступником голови ОВА". Його заяву поширили російські ЗМІ. Зауважимо, що в Росії корпорацію Meta, якій і належать соціальні мережі, визнали "екстремістською". Колаборант Стресоумов заявив, що інстаграм та фейсбук "дискредитують" регіон та "дестабілізують" ситуацію. Так, звісно, саме соціальні мережі, а не російські окупанти "дестабілізують" ситуацію.

На злочин росіян відреагувала Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова наголосила, що такі дії росіян ускладнять комунікацію херсонців з рідними та близькими. "Також це суттєво обмежить можливість громадян отримувати доступ до суспільно-важливої інформації від державних органів, насамперед про небезпеку для життя та здоров'я", – зазначила чиновниця.

Вона підкреслила, що дії окупантів є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни. Денісова закликала Комісію ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення Росії в Україну врахувати цей факт.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...