
В районі міста Шахтарська вовк напав на двох людей. Як повідомляє місцевий Telegram-канал, у хижака виявлено сказ, передають Патріоти України.
Обидва постраждалих в лікарні проходять курс антирабічного лікування. "В "Міністерстві" зазначили, що заклади охорони здоров'я республіки забезпечені антирабічною вакциною та імуноглобуліном", - йдеться в повідомленні. Місцеві жителі уточнюють, що, крім двох постраждалих від вовка, ще 43 людини звернулися за допомогою після укусів бродячих собак.
Крім цього, в Шахтарську жителі будинків №№ 11, 1 на 8-му мікрорайоні побоюються виходити з дому. "Ми тут просто в жаху від собак, вони нападають на людей, дітей боїмося випускати надвір. Днями ці бездомні собаки розірвали песика моєї сусідки, і все це на очах у наших дітей. Сьогодні вийшли у двір з дітьми на прогулянку, довелося йти з двору, собаки кидаються на нас, моторошно гарчать", - пише містянка.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...