
Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що вітає доблесть і наполегливість українських солдатів, які воюють у Бахмуті. Про це очільник Пентагону заявив на брифінгу, інформують Патріоти України із посиланням на СNN.
"Українці роблять щось надзвичайне в районі Бахмута. Росіяни працювали над взяттям Бахмута вже близько семи місяців, і вони не досягли успіху – і це через старанність, відданість, зосередженість українських солдатів", – заявив він.
Остін наголосив, що будь-яке рішення про те, залишатися українським військам у Бахмуті чи передислокуватись, ухвалюватиме президент Володимир Зеленський. "Якщо Зеленський скаже, що треба перегрупуватися, то це не означає, що війну програно. Це їм вирішувати, де залишатися і як довго вести оборону. Це їм вирішувати, а не нам", – сказав Остін і додав, що Пентагон буде підтримувати будь-яке рішення Зеленського з цього питання.
Також він зазначив, що спостерігав двопартійну підтримку США в наданні допомоги Україні і висловив сподівання, що така підтримка буде і надалі.
"Україна має значення. Це важливо не лише для України чи Сполучених Штатів, це важливо для світу. Це стосується міжнародного порядку, заснованого на правилах", – підсумував Остін.
Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, який теж брав участь у брифінгу, додав, що Росія робить "невеликі тактичні успіхи" навколо міста Бахмут, але "надзвичайно великою ціною".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...