Головне, щоб не Україні: Росіяни в Дубаї придумали, кому згодні віддати свої заморожені активи

Росія заявила, що вивчає можливість використання своїх запасів золота, заморожених після її повномасштабного вторгнення в Україну, для фінансування фонду відшкодування збитків від зміни клімату для допомоги країнам, що розвиваються, передають Патріоти України.

Як пише Reuters, представник Росії з питань клімату Руслан Едельгерієв на саміті COP28 (конференції учасників Рамкової конвенції ООН щодо зміни клімату) заявив, що цей крок допоможе скоротити розрив між розвиненими країнами та країнами, що розвиваються, однак це виглядає радше як спроба Москви зробити "все можливе", щоб зупинити Захід від захоплення її заморожених запасів.

"Ми готові оголосити, що Росія розглядає добровільний внесок фінансів у фонд відшкодування збитків із заморожених національних золотих резервів, які зберігаються міжнародними організаціями", — заявив Едельгерієв на COP28 у Дубаї.

Заморожені активи Росії що відомо

Захід заморозив понад 300 мільярдів доларів міжнародних резервів Росії після її повномасштабного вторгнення в Україну в лютому минулого року.

Україна хоче, щоб кошти, отримані від заморожених російських активів, використовувалися для післявоєнного відновлення, але це ускладнюється юридичними питаннями та можливими наслідками цього кроку в майбутньому.

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...