Готуйся, Москво! Екс-командувач Сухопутних військ США в Європі спрогнозував політику Байдена щодо Росії та України

Адміністрація новообраного президента США Джо Байдена буде більш жорсткою по відношенню до Росії, при цьому певні вимоги будуть пред’являтися і до України, зазначають Патріоти України. Відповідну думку в інтерв’ю ТСН висловив генерал-лейтенант, колишній командувач Сухопутними військами США в Європі Бен Ходжес.

“Україна повинна бути всебічно оптимістичною, так як адміністрація Байдена матиме більш жорстку політику і стратегію щодо Росії. Коли є стратегія, як мати справу з РФ, ви можете розробити політику, необхідну для її реалізації, – сказав він.

Генерал також переконаний, що з приходом Байдена до влади в Білий дім зможуть повернутися безліч професіоналів, зусиллями яких будуть знайдені шляхи для допомоги Україні. Разом з тим Ходжес підкреслив, що у Байдена покладатимуть високі надії на верховенство права в Україні та високоефективну боротьбу з корупцією.

“У США будуть очікування щодо дотримання прав людини в Україні та інститутів ліберальної демократії”, – резюмував він.

Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...

Далі обіцяють блокувати траси: "Тарифний майдан" привіз платіжки до резиденції Зеленського (фото, відео)

понеділок, 25 січень 2021, 18:54

Під резиденцією президента України Володимира Зеленського в Конча-Заспі відбулася акція протесту "тарифного майдану". Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, учасники акції приїхали під резиденцію і кинули платіжки на асфальт перед парканом, перед...