"Гра навколо саміту - свідчення нашої слабкості", - Портников

Ситуація навколо підготовки до саміту "нормандської зустрічі", виглядає дійсно безпрецедентною з дипломатичної точки зору.

Представники президентів Франції, України, федерального канцлера Німеччини підтверджують узгоджену дату зустрічі в Парижі. І тільки в Кремлі то заявляють, що ніякої точної дати поки що немає, то підтверджують, що саміт відбудеться, передають Патріоти України.

Ці слова помічника насправді нічого не означають. Зустріч дійсно може відбутися 9 грудня. Зустріч дійсно може відбутися до кінця року, а може і не відбутися взагалі. Це всього лише абсолютно точна констатація того факту, кому потрібна ця зустріч.

Вона потрібна Володимиру Зеленському, щоб продемонструвати своїм виборцям, що докладаються всі зусилля для досягнення миру. І вона потрібна Еммануелю Макрона заради підтвердження претензій на роль європейського лідера. Вона меншою мірою потрібна Ангелі Меркель - хоча канцлер і зацікавлена в тому, щоб «нормандський формат» привів до миру, вона прекрасно розуміє, що саміт в Парижі мир не наблизить.

А Володимиру Путіну ця зустріч не потрібна. Від слова "взагалі". Російський президент не зацікавлений у мирі з Україною. У стабілізації відносин із Заходом він зацікавлений - але не ціною відмови від українських земель. Та й взагалі ця стабілізація залежить не від результатів саміту в «нормандському форматі» і навіть не від припинення війни в Україні, а від результатів президентських виборів США і парламентських виборів у Німеччині. На відміну від Зеленського і Макрона, Путін вміє дивитися вперед - просто тому, що у нього ще дуже багато часу.

Тому російський президент «вичавлює» з самої підготовки до нормандського саміту стільки, скільки може. Підштовхує Зеленського до нових і нових поступок, розраховує на посилення конфронтації між главою держави і громадянським суспільством - незалежно від того, чи готовий сам Зеленський стати лідером українських колабораціоністів чи ні. Підштовхує Макрона до тиску на Зеленського. Домагається вигідних для «Газпрому» голосувань в бундестазі. Самою своєю поведінкою Путін немов би говорить - якщо вам потрібна ця зустріч, прогинайтеся. А я подивлюся, чи добре ви це робите.

А своїми останніми маневрами він взагалі поставив партнерів в ідіотську ситуацію. Але це - не свідчення його сили.

Це - свідчення нашої слабкості.

Джерело: Еспресо.ТV

"Бл#дь, на цій машині неможливо їздити! Це п#здець ... І що це, бл#дь?": "ГРУшник" Пальчевський офіційно і з матюками заявив про намір стати мером Києва (відео)

субота, 19 вересень 2020, 7:55

Очільник української партії "Перемога Пальчевський", бізнесмен, телеведучий і кандидат у російську Держдуму 1995 року від "Партії любителів пива" Андрій Пальчевський, а також "резидент ГРУ", як в свій час запевняв Азарова, заявив про намір балотуватися...

13 пунктів щоб зійтись десь посередині: Єрмак прокоментував заяву Богдана про свої таємні угоди з Москвою

субота, 19 вересень 2020, 7:42

Глава Офісу президенту Андрій Єрмак заявив, що таємних угод з Росією у нього немає й бути не може. Про це високопосадовець заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", зазначають Патріоти України. Шустер запитав у глави ОПУ про "таємні домов...