"Гра у хованки": Перший помічник Зеленського на службовому авто їздив в офіс Коломойського, - "Схеми"

Відповідаючи на питання, чи спілкується він з Ігорем Коломойським, Сергій Шефір відповів ствердно.

Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір відвідував офіс олігарха Ігоря Коломойського на службовому автомобілі Держуправління справами. Про це повідомляють "Схеми: корупція в деталях", передають Патріоти України.

За інформацією журналістів, ввечері, у понеділок, 28 жовтня через паркінг офісного центру Коломойського виїхала Toyota Camry з номерними знаками Державного управління справами. Схеми встановили, що цим авто користується перший помічник президента Володимира Зеленського, його багаторічний бізнес-партнер й співвласник Квартал 95 Сергій Шефір.

Через годину з офісного центру поїхав також кортеж, яким користується олігарх Ігор Коломойський.

Коментуючи візит, Шефір спочатку стверджував, що зустрічався там не з олігархом, а з іншою людиною. Однак, з ким саме, уточнити відмовився, зіславшись на «комерційну таємницю приватного підприємства».

За словами Шефіра, він був там у справах студії Квартал 95, а не через питання діяльності Зеленського. «Я не штатний працівник, я - позаштатний помічник (президента - ред.), І залишаюся працювати ще в студії Квартал 95. Я працюю там. Рахуюсь там. А як ви хотіли? Мені з чогось жити треба. Треба зарплату отримувати», - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи спілкується він з Коломойським, Шефір відповів ствердно. «Він - акціонер каналу, на який поставляє продукцію студія Квартал 95. Тому ми обговорювали, логічно, які програми будуть виходити, всі внутрішні справи телевізійні», - сказав Шефір.

У результаті Шефір все ж визнав, що в той вечір він зустрічався в офісі в центрі Києва саме з Коломойським. У свою чергу Коломойський, якому журналісти зателефонували відразу ж після дзвінка Шефіра, не визнав, що Шефір приїжджав саме до нього.

«Він до мене в офіс не приїжджав. Він приїжджав до товариша Міндіча. А я його зустрів у передпокої...Так, хвилина, "привіт-бувай". Він приїжджав у питаннях "квартальних". Я не веду ці питання. Ось вони там, наскільки я знаю, узгоджували плани на наступний рік. Пакет», - сказав олігарх.

Відповідаючи на питання, чи впливає він на діяльність Зеленського через Шефіра, Коломойський відповів: «Побачив, що він приїхав, спитав: а що, яким вітром? А він: до Тимура. Ну добре. Успіхів...Я дуже обережний в цьому. Тим більше, ми знаходимося з Мінідчем на різних поверхах. Я заходив до Палиці, а Шефір заходив до Міндіча», - сказав він.

З архіву ПУ. Втрати Кремля будуть величезними: Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", а також повноцінну армію вторгнення "братнього народу", - експерт

понеділок, 18 листопад 2019, 13:00

Навіть якщо підрахувати сили спеціальних операцій, які лояльні Олександру Лукашенку, – це близько 2500-3000 осіб, у яких на озброєнні є все, зокрема, вертольоти та легка бронетехніка. Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", якщо Росія спробує...

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...