І хай у Москві обурюються, що ні в чому не винні: США готові застосувати санкції до Сирії, не чекаючи ООН

Трамп уже заявив, що цей огидний вчинок асадовского режиму з хімічною атакою на мирне населення неможливо залишити без уваги.

Жертви хімічної атаки в Сирії. Фото:http://photochronograph.ru/

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі сказала, що Вашингтон готовий застосувати відповідні заходи в Сирії, не чекаючи рішення Радбезу ООН. США покладають на режим Башара Асада відповідальність за застосування хімічної зброї в провінції Ідліб, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Хейлі не уточнила, як саме збираються відповісти США. "Цей огидний вчинок асадовского режиму неможливо залишити без уваги", - заявив президент США Дональд Трамп.

Франція, яка підтримує сирійську опозицію, згодна з тим, що мало місце серйозне застосування хімічної зброї, і закликала до скликання надзвичайного засідання Ради Безпеки.

Постійний представник Франції при РБ ООН Франсуа Делаттр назвав тактику армії Асада "руйнівним божевіллям".

Лише годинник коштує 275 тис. грн: У мережі показали авто "Слуги народу" Аллахвердієвої і оцінили вартість її образів (фото, відео)

понеділок, 17 травень 2021, 15:57

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва з'являється в стінах Верховної Ради в дорогих брендових вбраннях, доповнюючи їх статусними аксесуарами. Так, наприклад швейцарський годинник не сильно поступається в ціні її машині - вона їздить ...

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...