І цим металобрухтом Москва лякає цілий світ: Під час військових навчань, котрими керував особисто Путін, трапилась ганьба з ракетними стрільбами

ЗМІ: У Росії балістична ракета дала збій під час навчань, якими керував Путін

У Росії під час стратегічних навчань «Грім-2019» дала збій застаріла балістична ракета Р-29Р. Про це пишуть «Ведомости» з посиланням на джерела, близькі до Міністерства оборони РФ, зазначають Патріоти України.

За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний крейсер «Рязань» повинен був здійснити два запуски ракети Р-29Р, але одна ракета не вийшла з шахтної пускової установки.

Згодом підводний човен повернувся на пункт постійного базування з невідстріляною Р-29Р. За словами одного зі співрозмовників, запуск ракети міг не відбутися через відмову деяких систем підводного крейсера, які відповідають за пуск.

Справжню причину виникнення нештатної ситуації встановить спецкомісія, яка складатиметься з представників командування Тихоокеанського флоту, Головного штабу ВМФ та оборонної сфери.

Ракета Р-29Р входить до складу комплексу Д-9Р, який ще в СРСР встановлювали на субмаринах «Кальмар». У Росії Р-29Р називають першою в світі міжконтинентальною балістичною ракетою морського базування, яка оснащена головною частиною, що розділяється з індивідуальним наведенням бойових блоків.

Якщо все так піде і далі: Ігор Кондратюк предрік російський прапор над Маріуполем

неділя, 23 лютий 2020, 11:52

Якщо Україна хотітиме налагодити відносини з Росією і закінчити війну на Донбасі будь-якою ціною, це доведеться зробити на умовах Кремля. Про це сказав український продюсер Юрій Кондратюк. За його словами, тоді моторизована бригада із Криму під російсь...

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...