За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний крейсер «Рязань» повинен був здійснити два запуски ракети Р-29Р, але одна ракета не вийшла з шахтної пускової установки.
Згодом підводний човен повернувся на пункт постійного базування з невідстріляною Р-29Р. За словами одного зі співрозмовників, запуск ракети міг не відбутися через відмову деяких систем підводного крейсера, які відповідають за пуск.
Справжню причину виникнення нештатної ситуації встановить спецкомісія, яка складатиметься з представників командування Тихоокеанського флоту, Головного штабу ВМФ та оборонної сфери.
Ракета Р-29Р входить до складу комплексу Д-9Р, який ще в СРСР встановлювали на субмаринах «Кальмар». У Росії Р-29Р називають першою в світі міжконтинентальною балістичною ракетою морського базування, яка оснащена головною частиною, що розділяється з індивідуальним наведенням бойових блоків.
Армії Російської Федерації вдалося накопичити понад півтори тисячі ракет. Окупантам вдалося поповнити свій арсенал завдяки нарощенню виробництва та паузі в атаках по Україні. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на дані інформованих джерел, пе...
Падіння цін на нафту і період надлишкової пропозиції, що насувається, можуть створити ідеальну можливість для посилення санкцій щодо російських поставок до такого ступеня, що вони фактично почнуть бити по кишені Кремля, передають Патріоти України з по...