І цим металобрухтом Москва лякає цілий світ: Під час військових навчань, котрими керував особисто Путін, трапилась ганьба з ракетними стрільбами

ЗМІ: У Росії балістична ракета дала збій під час навчань, якими керував Путін

У Росії під час стратегічних навчань «Грім-2019» дала збій застаріла балістична ракета Р-29Р. Про це пишуть «Ведомости» з посиланням на джерела, близькі до Міністерства оборони РФ, зазначають Патріоти України.

За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний крейсер «Рязань» повинен був здійснити два запуски ракети Р-29Р, але одна ракета не вийшла з шахтної пускової установки.

Згодом підводний човен повернувся на пункт постійного базування з невідстріляною Р-29Р. За словами одного зі співрозмовників, запуск ракети міг не відбутися через відмову деяких систем підводного крейсера, які відповідають за пуск.

Справжню причину виникнення нештатної ситуації встановить спецкомісія, яка складатиметься з представників командування Тихоокеанського флоту, Головного штабу ВМФ та оборонної сфери.

Ракета Р-29Р входить до складу комплексу Д-9Р, який ще в СРСР встановлювали на субмаринах «Кальмар». У Росії Р-29Р називають першою в світі міжконтинентальною балістичною ракетою морського базування, яка оснащена головною частиною, що розділяється з індивідуальним наведенням бойових блоків.

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...

Хіти тижня. "Ніж у спину": Зеленський зробив заяву про Крим відразу після згоди Путіна на зустріч

понеділок, 18 листопад 2019, 10:00

Президент запевнив, що КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом "тимчасові". Президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив про обов'язкове повернення анексованого Криму під контроль України. Зробив він це в той самий день, коли президент...