За даними видання, фінальним етапом навчань особисто керував російський президент Володимир Путін. Однак під час випробування сталася нештатна ситуація: атомний підводний крейсер «Рязань» повинен був здійснити два запуски ракети Р-29Р, але одна ракета не вийшла з шахтної пускової установки.
Згодом підводний човен повернувся на пункт постійного базування з невідстріляною Р-29Р. За словами одного зі співрозмовників, запуск ракети міг не відбутися через відмову деяких систем підводного крейсера, які відповідають за пуск.
Справжню причину виникнення нештатної ситуації встановить спецкомісія, яка складатиметься з представників командування Тихоокеанського флоту, Головного штабу ВМФ та оборонної сфери.
Ракета Р-29Р входить до складу комплексу Д-9Р, який ще в СРСР встановлювали на субмаринах «Кальмар». У Росії Р-29Р називають першою в світі міжконтинентальною балістичною ракетою морського базування, яка оснащена головною частиною, що розділяється з індивідуальним наведенням бойових блоків.
Станом на початок липня країна-агресор Росія залучила до геноцидної війни проти України понад 700 тисяч військоволужбовців. Це новий рекорд. Про це напередодні повідомила LIGA.net з посиланням на дані Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України, передають...
Український журналіст Богдан Буткевич уперше прокоментував свою мобілізацію після того, як його дружина і журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва заявила, що чоловіка мобілізують "через критику влади". Свою реакцію він опублікував у Facebook 11 липня, пер...