"Я дістану гроші, чесно!": Князєв опублікував жахливе відео, як харківська банда катувала жінку

Угрупування, яке катувало громадян, координувалося спецслужбами РФ.

Жертва харківської банди. Скріншот.Національна поліція України опублікувала відео з катуваннями людей групою злочинців із Харкова. Відео опубліковане на сайті ТСН, передають Патріоти України.

Зазначається, що оприлюднено лише фрагмент відео. На ньому показано, як злочинці знущаються над жінкою. Вони вимагають від неї гроші.

"Я дістану гроші, чесно!" – вигукує вона.

Але це не зупиняє злочинців, які продовжують над нею знущатися.

Увага! Відео містить елементи жорстокості!

Як зазначив глава Національної поліції Сергій Князєв, жертвами банди є 10 людей. Одна особа від дій злочинців померла від больового шоку.


Лише годинник коштує 275 тис. грн: У мережі показали авто "Слуги народу" Аллахвердієвої і оцінили вартість її образів (фото, відео)

понеділок, 17 травень 2021, 15:57

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва з'являється в стінах Верховної Ради в дорогих брендових вбраннях, доповнюючи їх статусними аксесуарами. Так, наприклад швейцарський годинник не сильно поступається в ціні її машині - вона їздить ...

"Офис президента объясняет перестройку в Кабмине требованиями посольства США, но, очевидно, причина другая", - Бутусов

понеділок, 17 травень 2021, 14:41

"Президент Владимир Зеленский и глава Офиса президента Андрей Ермак проводят масштабную кадровую перестановку и собирают голоса, чтобы пробить это в Верховной Раде, на данный момент голосов нет. Предмет торгов - 5 министерств", - пише у своєму блозі Юр...