Це задокументовано: Полонених українських бійців перевозили в РФ, щоб катувати, - СБУ

Багатьох з тих, хто катував наших бійців, українська спецслужба вже ідентифікувала.

Ілюстрація: 5 канал

Служба безпеки задокументувала багато фактів вивезення наших полонених бійців на допити в Росію із застосуванням тортур. Про це сказав на брифінгу, присвяченому Міжнародному дню підтримки жертв катувань, голова СБУ Василь Грицак, передають Патріоти України.

"У нас задокументовано дуже багато фактів, коли тортури відбувалися на території Російської Федерації. Тобто, наших полонених бійців перевозили в Росію, де під керівництвом співробітників спецслужб, як правило ФСБ, допитували, жорстоко катували, а потім повертали назад на Донбас", - сказав Грицак.

Він додав, що багатьох з тих, хто катував наших бійців, Служба безпеки України ідентифікувала. "Я переконаний, що прийде час і ми залучимо їх до кримінальної відповідальності", - заявив Грицак.

Джерело: 24-й канал

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...