Яка головна мета масштабних обстрілів бойовиками на Донбасі: Військовий озвучив версію

Проросійські бойовики відкрили вогонь із  забороненої зброї
Ескалація військових дій на Донбасі - відповідь Росії на мирну ініціативу Зеленського про спільне патрулювання на лінії розмежування. Демонстрація того, що Кремль не допустить українських військових і ОБСЄ до кордону з України з Росією. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Путін швидко знайшов вихід. Замість того, щоб давати пояснення на ініціативи Зеленського про спільне патрулювання, вдарили по українських позиціях з усіх стволів. Показали, що Росія ніби не учасник конфлікту. Головна політична мета обстрілів – примусити Україну до прямих переговорів з окупаційною владою ОРДЛО, – переконаний Олег Жданов.

Військовий відзначає: всім відомо, що так звані "ДНР" і "ЛНР" – лялька Росії. І окупаційна влада ОРДЛО не має уявлення, де, на якій ділянці, коли і якими силами проводитиметься обстріл. Це планує російське військове командування першого і другого армійських корпусів з подачі генштабу озброєних сил РФ.

Кремлівські куратори для військового загострення вибрали місце, де давно не було обстрілів. Таким чином, Росія показує, що немає жодної безпеки на цій ділянці. Взагалі ніяких домовленостей для них не існує, – вважає Жданов.

На думку експерта, які б рішення зараз не приймалися в Україні, поки Росія не буде офіційно визнана стороною конфлікту, ми не зрушимо з мертвої точки. Не можна закінчити те, чого не існує. Жданов звертає увагу на те, що в поясненні до мінських угод написано: розведення військ може відбутися на восьмий день після повного припинення вогню. І тим не менше, навіть на ділянках розведення військ були обстріли.

Можливо, зазначає фахівець, є сенс припинити подальше розведення військ. Адже насправді близький контакт: "очі в очі" дає більше шансів на безпеку. Таким чином можна візуально контролювати особовий склад противника.

"Спільне патрулювання – політичний болісний крок. Але будь-яка присутність українських військових і ОБСЄ на лінії розмежування неприйнятна для Путіна. Тоді постане питання про постачання окупаційних військ. "Їхтамнема". А виявиться, що ешелони йдуть, відбувається ротація особового складу російської армії, постачаються боєприпаси і паливо", – зауважує Олег Жданов.

Хіти тижня. Реалії - не оптимістичні для "Слуги народу": ​"Помогла только "корочка" депутата", - інфікована коронавірусом Скороход про поневіряння в намаганні здати медичний тест

неділя, 5 квітень 2020, 19:30

Ситуація поза Києвом жахлива, як з забезпеченням захисту самих медиків, так і з намаганнями людей з симптомами пройти тестування, стати на облік заражених COVID-19, не кажучи вже про отримання адекватної допомоги. Захворіла на коронавірус народний депу...

Дайтк скрепам корвалолу: ЗСУ випробували модернізованиий Т-72 в районі імовірного наступу держави-агресора

неділя, 5 квітень 2020, 19:28

Т-72 є основним бойовим танком РФ. Однак українці освоїли ремонт та модернізацію цих уральських машин, що дістались у спадок від радянської армії. На полігоні "Десна" на Чернігівщині фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і серти...