Якщо Росія не капітулює, ми воюватимемо вічно, - Роман Безсмертний

Водночас кожна країна має усвідомити, що полумʼя будь-якої миті може перекинутися через паркан.

"Україна сьогодні — це паркан від біди для всього світу. Невелика країна протистоїть дракону, воює і цим забезпечує мир для інших. Нажаль, світ цього не розуміє. Так, нам допомагають зброєю. Зброя — це дрова для полум'я війни. Але поки нема розуміння у лідерів світу, що полумʼя може перекинутися через паркан", - пише український політик та дипломат Роман Безсмертний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"43 країни, що зустрічалися в Рамштайні, повинні розписати партитуру дій і усвідомити свою роль у цій війні: від маленької країни до великої. Як колись це зробили у Тегерані.

Має бути Рамштайн проти Організації договору колективної безпеки (ОДКБ). Поки ОДКБ тільки починає рухатися, але маленький вітер здатен перетворитися на вихор, який рознесе полум'я війни по всьому світу.

Кожна країна має усвідомити, що таке перемога в цій війні. Перемога — це капітуляція Росії. Якщо цього не відбудеться, то ми воюватимемо вічно".

Окупанти обстріляли Чорнобаївку, поранено дитину

субота, 26 листопад 2022, 23:53

Російські війська обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині 26 листопада, внаслідок чого було поранено дитину. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, передають Патріоти України. "Чорнобаївку Херсонського району сьогодні обстріляли росій...

"Росія не переможе Україну", - Шольц

субота, 26 листопад 2022, 23:50

Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає перемогу Росії у війні проти України малоймовірною. За словами поміркованого політика, вже очевидно, що РФ не виграє війну. Про це він сказав у суботу, 26 листопада, на Бранденбурзькій державній партійній конференції...