Якщо Росія не капітулює, ми воюватимемо вічно, - Роман Безсмертний

Водночас кожна країна має усвідомити, що полумʼя будь-якої миті може перекинутися через паркан.

"Україна сьогодні — це паркан від біди для всього світу. Невелика країна протистоїть дракону, воює і цим забезпечує мир для інших. Нажаль, світ цього не розуміє. Так, нам допомагають зброєю. Зброя — це дрова для полум'я війни. Але поки нема розуміння у лідерів світу, що полумʼя може перекинутися через паркан", - пише український політик та дипломат Роман Безсмертний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"43 країни, що зустрічалися в Рамштайні, повинні розписати партитуру дій і усвідомити свою роль у цій війні: від маленької країни до великої. Як колись це зробили у Тегерані.

Має бути Рамштайн проти Організації договору колективної безпеки (ОДКБ). Поки ОДКБ тільки починає рухатися, але маленький вітер здатен перетворитися на вихор, який рознесе полум'я війни по всьому світу.

Кожна країна має усвідомити, що таке перемога в цій війні. Перемога — це капітуляція Росії. Якщо цього не відбудеться, то ми воюватимемо вічно".

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...