Військовий упевнений, що залучення до лав української армії більшої кількості людей може допомогти бійцям, які тривалий час перебувають на передовій, відновити моральний та фізичний стан.
Таким чином підрозділи ЗСУ, пояснив він, матимуть можливість проводити ротації частіше, з більшою періодичністю відновлювати боєздатність та менше часу проводити на передньому краї.
Крім того, як вважає командир бригади, люди, які в строю з початку повномасштабного вторгнення Росії або ті, які прийшли до армії ще раніше, це головні носії бойового досвіду.
"І цей досвід їм треба буде передати. Наступний момент: 36 місяців. Після 36 місяців можна вважати, що вже те майбутнє, за яке ми боремося, настало? Ні", – упевнений він.
Нагадаємо, що у законі про мобілізацію №10449, який набуде чинності 18 травня, немає норми про демобілізацію. Перед розглядом законопроєкту в другому читанні з його редакції за зверненням головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського та міністра оборони Рустема Умєрова прибрали положення, яке передбачало демобілізацію через 36 місяців служби.