Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що запропонована новообраним президентом України дата інавгурації на 19 травня нічим не відрізняється від інших. Таку думку він висловив в своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Більш того, інавгурація 19 травня дає можливість Зеленському розпустити парламент. "У свою чергу, порохоботи влаштували хвилю обурення ідеєю Зеленського. 19 травня в Україні визначено як День пам'яті жертв політичних репресій, а значить — і проводити інавгурацію в цей день нібито не можна.
На думку Лещенка, прихильники президента Петра Порошенка побоюються дострокових парламентських виборів, оскільки тоді розкриються корупційні схеми, і можуть знайти аргументи для критики будь-якого дня, який буде їм незручний.
У той же час, вибори президента є вінцем демократичних процедур, за які в Україні боролися з моменту розпаду СРСР, і інавгурацію може бути проведено з хвилиною мовчання в пам'ять людей, які загинули в ім'я свободи і демократії.
Тим часом в соціальних мережах вже аналізують, що при бажанні можна знайти аргументи і будь-яку запропоновану дату інавгурації розкритикувати. Цікаву публікацію розмістив користувач Богдан Шевчук, де спрогнозував можливу реакцію на будь-яку дату інавгурації після 19 травня.
"20 травня" День банківських працівників". Уявляю заголовки: "Злий геній банкір Коломойський порочить Україну". 21 травня, це день Святого Апостола Іоанна Богослова, який написав "Одкровення" той самий Апокаліпсис який нам пророкує Миротворець і Олешко. Ну ви ж розумієте. 22 травня, день Миколи Чудотворця, і можуть дорікнути, що Зеленський обіцяє "чудо", а чудес насправді не буде і то пил в очі.
23 травня, єврейське свято Лаг ба-омер. Ну ви ж розумієте. Для чого нам зайвий антисемітизм. 24 травня день слов'янської писемності і культури, також не є найкращим днем для інавгурації враховуючи конфлікт слов'янських народів. Можуть розцінити як загравання з Москвою…", — написав Богдан Шевчук.
Додамо, що раніше нардеп і прихильник ЗеКоманди Сергій Лещенко розповів, в чому відмінність шоумена Володимира Зеленського від Петра Порошенка як президента.
На думку Лещенка, політики за своєю суттю є протилежностями один одному.
Так, Порошенко під час будь-якої розмови або інтерв'ю лише вдавав, що йому цікава думка співрозмовника, і посилено просував свої власні ідеї, "завантажував" людину своїм баченням ситуації.
У той же час, упевнений нардеп, Зеленський діє рівно навпаки, оскільки будь-які рішення приймає в колі людей, яких вважає рівними, і шукає варіант, який влаштує всіх до єдиного.
Лещенко вважає це відміну ключовою відмінністю політиків, саме тією функцією лідерства, якої не вистачало самовпевненому і арогантному (пихатому) Порошенку, через що він часто допускав помилки.
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...