Центр протидії корупції оприлюднив дані словацького бізнес-реєстру про наявність в країнах ЄС бізнесу у народного депутата від "Слуги народу" Олександра Дубинського, зазначають Патріоти України.
Як пише "Українська правда", з 30 березня 2019 по 14 лютого 2020 він був єдиним акціонером словацької компанії DubPro s.r.o, проте не вказав цього в декларації. За твердженнями ЦПК 18 лютого 2020 акціонером компанії DubPro s.r.o стала дружина Дубинського Леся Цибко. У липні Солом'янський райсуд Києва за її заявою ухвалив, що вона володіє 100% корпоративних прав у ТОВ DubPro з вересня 2019. У Центрі протидії корупції підтвердили інформацію, що це могло бути зроблено, щоб Дубинський уникнув притягнення до адміністративної відповідальності за недекларування.
Раніше адвокат Назар Чорний у виданні "Букви" написав, що Дубинський спробував приховати від НАЗК І НАБУ наявність у нього корпоративних прав в зареєстрованих за кордоном компаніях за допомогою українського суду. Адвокат пише, що 17 липня 2020 Солом'янський райсуд Києва виніс рішення у справі № 760/6437/20, за заявою Цибко Лесі до Дубинського, згідно з яким той з 28 вересня 2019 не є власником і учасником зареєстрованого в Словаччині ТОВ "DubPro", а з 5 березня по 27 вересня 2019 - керівником підприємства. На думку автора, Дубинський не тільки не вніс у декларацію інформацію про продаж частки компанії, але і залишався її повноправним власником місяць після прийняття присяги народного депутата, а за даними Комерційного реєстру райсуду Братислави - до лютого 2020. У розслідуванні наводяться факти системного недекларування Дубинським інформації про володіння корпоративними правами в словацькій компанії, даних про прибуток від продажу корпоративних прав. На думку автора, має місце маніпуляція з термінами, коли Дубинський керував компанією.
"Згідно словацького реєстру, Олександр Дубинський був вказаний як керівник компанії до 14 лютого 2020, однак український суд встановив, що лише з 5 березня по 27 вересня 2019 Дубинський не був керівником ТОВ DubPro. Але перевірки причетності Дубинського до управління словацькою компанією в період з 27 вересня по 2019 по 14 лютого український суд не проводив і не довів, що депутат не був керівником словацької компанії будучи народним обранцем. Тобто Олександр підпадає під дію статті 1724 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - робить висновок Назар Чорний.
Раніше Bihus.info опублікував розслідування, в якому перерахував власність Дубинського, його мами і дружини. Нардеп і його сім'я протягом останніх років стали власниками 24 квартир, 17 авто, двох будинків і 70 соток землі на суму близько 2 млн дол. При цьому "офіційні доходи сім'ї не могли дозволити йому покупку майна". За 5 років Дубинський придбав 10 нових авто. У матері нардепа за 5 років з'явилося сім елітних авто, в тому числі Maserati. З 2014 Дубинському належать 2 квартири на Подолі. Нардепу належать 6 земельних ділянок в селі Хотів Київської області, будинок в Солом'янському районі, квартира на Печерську і на Теремках. Ще сімома квартирами володіє дружина Дубинського. 19 об'єктів нерухомості (квартири і гаражі в Києві) належать матері Дубинського.
Повітряні сили ЗСУ 12 липня оприлюднили у Facebook відео роботи зенітного артилерійського комплексу Skynex компанії Rheinmetall по російських БПЛА, передають Патріоти України. Військові наголосили, що час і місце залишать у таємниці, але зазначили, що ...
Росія та Білорусь планують створити спільний штучний інтелект «на основі традиційних цінностей», який, за оцінкою Центру протидії дезінформації, може стати інструментом посиленого контролю над громадянами. Детальніше про це пише ЦПД у Telegram, передаю...