Російський Z-пропагандист Максим Калашніков опублікував думки про війну проти України. Він висловив упевненість, що Росія вже не тягне війну на виснаження, в яку була втягнута своєю дурною владою. Зухвалий пост днями він опублікував на своєму каналі в Telegram, передають Патріоти України.
Калашніков упевнений, що "розв'язка близько".
"Посилайте подалі тих, хто говорить про можливість вести війну майже нескінченно. Якщо найближчим часом не вдасться перемогти, доведеться погоджуватися на заморожування війни і фіксувати стратегічну невдачу "СВО"", - написав Z-воєнкор.
Він наголосив, що Росія не витягує війну на виснаження. Проблеми в неї як на фронті, так і у тилу. У цьому він звинувачує Кремль, який, на його думку, погано підготувався до агресії проти України.
"Сунутися у війну, не підготувавши бліцкригу і не провівши індустріалізації в РФ, було феєричним кроком. Кидатися в бій, маючи свої валютні резерви в руках ворога, маючи зношену інфраструктуру, маючи в тилу демографічну кризу, неадекватний ЦБ, шалену податкову систему і залежність від імпорту - це альтернативно. Битися із Заходом, сидячи у сировинній пастці (доводиться гнати ворогові, що виробляє зброю проти тебе самого, вуглеводні, уран, титан та інше, бо інакше їх нема куди подіти і без грошей залишатися не можна) - це Кафка ... Хоча таке, їжачку має бути зрозуміло: ну не можна мріяти про перемогу в гонитві, коли під капотом слабосильний мотор!" – написав Калашніков.
Він прогнозує Росії тяжку економічну кризу, якщо Кремль найближчим часом не знайде способу вибратися з української пастки. Для продовження війни також знадобиться нова хвиля мобілізації, яка не тільки ще сильніше підкосить економіку, а може призвести країну й до масштабної внутрішньої нестабільності.
Російська опозиціонерка Ольга Курносова переконана, що диктатор Володимир Путін не має чіткого плану Б на випадок провалу нинішньої стратегії щодо війни проти України та протистояння із Заходом. Водночас у мирну угоду вона не вірить. Про це вона заявил...
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц висловив сумніви щодо можливості вступу України до Європейського Союзу до 2034 року, коли завершиться наступний семирічний бюджетний цикл ЄС. За його словами, розширення не повинно вплинути на вже визначені середньостроко...