
Керуючий відділенням ПУМБ в Маріуполі Андрій Висоцький перейшов на бік окупантів і буде вибудовувати фінансову систему «донецької народної республіки» в Маріуполі. Про це 0629 повідомило джерело в ПУМБі, передають Патріоти України.
За інформацією джерела, Андрій Висоцький буде відкривати відділення «центрального республіканського банку» в Маріуполі. Аналогічні відділення вже почали працювати в окупованих Мангуші та Волновасі.

На думку нинішніх співробітників банку, Андрій Висоцький у 2014 році виражав проросійські настрої, але після звільнення Маріуполя від терористичних угрупувань «ДНР» свої погляди не демонстрував. Тепер ось погодився на співпрацю.

На підтвердження цією інформації свідчить те, що комерційні та державні установи Донецької області у своїй кореспонденції з банком на вимогу банку перестали адресувати листи на ім’я Висоцького, починаючи з травня цього року. Ще в березні листи направлялись йому.
Андрій Висоцький – відома в Маріуполі особистість, бо він не тільки був банкіром банку Ахметова, але і творчою людиною, виступав у філармонії і грав у музичному гурті на гітарі. Зараз він співає пісні в окупованому Маріуполі.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...