Хіти тижня. Бацька заважає: Російський політик розкрив плани Путіна щодо Білорусі (відео)

Президент Росії Володимир Путін планує відродити ідею союзної держави з Білоруссю і створити своєрідний "СРСР-2.0". Для реалізації свого плану Путіну необхідно усунути від влади президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Володимир Путін і Олександр Лукашенко

Про це заявив в ефірі ObozTV російський опозиційний політик Ілля Пономарьов. За його словами, Кремль не буде готувати військове вторгнення у Білорусь, передають Патріоти України.

"Я думаю, що зараз вони готуватимуть зміну влади в Білорусі. Не вторгнення, а зміну влади, оскільки там через рік будуть вибори", — заявив політик.

Пономарьов нагадав, що Росія призначила в Білорусь послом із розширеними повноваженнями Михайла Бабича. "Бабич у Росії відомий тим, що він силовик і фахівець із найбрудніших і насильницьких виборів, які проходили в російських регіонах. Такий собі спецполіттехнолог. Швидше за все, це говорить про те, що Кремль буде активно грати на цих виборах", — пояснив він.

"Якщо їм вдасться прибрати Лукашенка, тоді вони спробують відновити ідею союзної держави Росії й Білорусі — "СРСР-2.0", щоб можна було вивести Путіна на вибори президента цієї об'єднаної держави", — додав російський політик.

За словами Пономарьова, раніше Москва й Мінськ ніяк не могли домовитися про статус Білорусі в майбутньому об'єднанні: "Путін пропонував зробити окремий федеральний округ, і кожна з областей Білорусі отримує такі ж права, як будь-яка інша область РФ. Зрозуміло, Олександр Григорович сказав "ні".

"Я думаю, що вони не повторять цієї помилки. Формально запропонують "Радянський Союз", але тоді виникне новий пост президента, і вже не буде обмежень щодо конституційних термінів. Путін може піти на об'єднані вибори. Це буде сильний крок для громадян Росії — крок у бік відновлення Радянського Союзу росіяни безумовно підтримають", — підкреслив російський опозиціонер.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...