Глава Чечні Рамзан Кадиров назвав масові протести в Грузії "істерією антиросійських політиканів", що нібито "підігрівається" Заходом. Таку заяву він зробив в особистому Telegram-каналі, стверджуючи, що російський і грузинський народи "пов'язані віковими узами узами дружби і єдності", передають Патріоти України.
На думку Кадирова, "немає жодної причини, щоб дивитися одне на одного з ненавистю". "Хочу нагадати, що від Грозного до Тбілісі всього двісті кілометрів", – написав глава Чечні, додавши, що культуру, літературу та мистецтво Грузії світ нібито пізнав завдяки Росії.
Кадиров запевняє, що вина за конфлікт лежить на "вигодуваних і вирощених у США і на Заході" політиків. "Аллах свідок, що ми в Чечні намагаємося налагодити тісні зв'язки з інтелігенцією, вченими, діячами культури Грузії", – йдеться в повідомленні.
"Президент Грузії Саломе Зурабішвілі не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити у всьому Росію, стверджуючи, що Москва зацікавлена в розколі Грузії і її суспільства. І ця промова звучала на звіті перед послами США та західних країн. Пані президент глибоко помиляється. Саме Росія зацікавлена в тому, щоб в Грузії панували мир, єдність і згода", – стверджує Кадиров.
За його словами, в Грузії немає сусіда ближчого, "який у час біди швидше за всіх протягне руку допомоги", ніж РФ. "І ще, в 2018 році громадяни Росії залишили в Грузії три з половиною млрд доларів. А чого домоглися антиросійські радикали? Це Грузія відчує, коли спорожніють готелі, ресторани, кафе, пляжі..." – з погрозою підсумував глава Чечні.
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...