Данилюка стверджує, що президенту варто залучати кадри з інших політичних сил для розширення політичної бази підтримки. «Я вважаю, що Зеленському треба ініціювати створення коаліції в парламенті», - зазначає екссекретар РНБО.
Данилюк зауважує, що зараз навколо Зеленського «небезпечна позиція – коли всі чекають, доки президент потоне». «Ми всі від цього постраждаємо. Буде погіршуватись ситуація з коронавірусом, економіка сипатиметься – необхідно об’єднання зусиль», - говорить політик.
Водночас, Данилюк стверджує, що наразі не бачить поруч з президентом людей, «які зможуть це витягнути».
Екссекретар РНБО наголосив, що хоча попередня кадрова політика не викликає бажання приєднуватись до команди Зеленського, «але кожен робить помилки». «Головне – вміти їх виправляти», - запевняє Данилюк.
Попри те що Данилюк радить Зеленському змінити кадрову політику і шукати професіоналів, він не розуміє, наприклад, повернення у владу експрем’єр – міністра і лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка. «Як Зеленський пояснить залучення Яценюка у владу, а обіцянки нових облич? З переліку обіцянок Зеленського на президентських виборах так зникне майже все. А так в історію не входять», - переконує екссекретар РНБО.
Нагадаємо, Олександр Данилюк приєднався до команди президента Володимира Зеленського рік тому у розпал виборчої компанії. Кілька місяців перед тим, його помічали біля іншого кандидата – Анатолія Гриценка. Ще раніше Данилюк працював в Адміністрації Петра Порошенка і був членом уряду за президентською квотою. Під час виборів Данилюк організовував для Зеленського зустрічі з послами західних країн, представниками МВФ, координував «міжнародку» та навіть організував зустріч з президентом Франції Емманюелем Макроном. Після перемоги Зеленського вплив Данилюка поступово почав згасати, бо він дуже часть вступав у дискусії з президентом. Тому призначення Данилюка секретарем РНБО сприймалося як «почесне заслання». В результаті Данилюк сам подав у відставку, а Зеленський «на прощання» дорікнув йому прем’єрськими амбіціями.
Українські військові роблять фальшиві окопи з гілок дерев, аби обдурити російських операторів дронів, які полюють на них. Це особливо важливо для українських операторів БпЛА, які зазвичай є пріоритетними цілями, передають Патріоти України. Як пише Busi...
Україна працює над удосконаленням технології дрономаток, щоб перетворити їх на справжні літаючі авіаносці, передають Патріоти України. Як пише Forbes, перші згадки про українські безпілотники, які переносять менші дрони, з’явилися ще в листопаді 2023 р...