Хіти тижня. "Гібридний бумеранг": Ветеран АТО назвав регіони Росії, котрі тепер приречені відійти Україні

Путін відчинив "скриньку Пандори", котра приведе до розвалу та розтаскування "великої імперії" по інших політичних утвореннях.

Мирослав Гай. Фото: Фокус.ua.

Кубань і Воронеж історично є українськими територіями і з часом вони можуть приєднатися до України, заявив офіцер резерву, волонтер, глава благодійного фонду "Світ і Ко" Мирослав Гай, передають Патріоти України.

"Я впевнений, що з часом, не дивлячись на те, що зараз всі країни світу тяжіють до об'єднання, коли відбувається глобалізація, а останні імперії розвалюються у нас на очах, можлива ситуація, коли Кубань і Воронеж самі побажають приєднатися до України. Якщо наш приклад буде для них успішним ... Я в це вірю", - підкреслив він.
У той же час волонтер припустив, що згодом ці території можуть бути обміняні Україною на анексований Крим. "Я впевнений, що Російська Федерація рано чи пізно розвалиться. Кубань і Воронеж будуть передані Україні Росією в обмін на Крим. Це історично українські території", - додав Гай.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...