Хіти тижня. "Камни с неба не помогают": У мережі порівняли пляжі окупованого Криму та Азовського моря (відео)

Незважаючи на те, що в червні окупаційна адміністрація Криму пообіцяла зняти карантинні обмеження, на ділі цього так і не сталося.

Цього року пляжі і морські курорти Криму знову не зможуть прийняти у себе відпочиваючих не тільки з усіх кінців "великої і могутньої" Росії, але і з тієї ж України та деяких інших держав. Причиною цьому служать жорсткі обмежувальні заходи, введені "владою" окупованого півострова, офіційно це робилося з метою боротьби з коронавірусом, передають Патріоти України.

Ще в травні т.зв. "Глава Республіки Крим" Сергій Аксьонов зізнався у провалі курортного сезону-2020: його слова цитували журналісти проекту "Крим.Реаліі". За словами чиновника-коллаборанта, якщо ситуація на півострові буде стабільною, тоді буде можливий "внутрішній туризм". І навіть незважаючи на те, що в червні окупаційна адміністрація Криму пообіцяла зняти карантинні обмеження, на ділі цього так і не сталося. У липні очікувалося відкриття кримських готелів, а також 400 пляжів для купання. Але що насправді відбувається на кримських пляжах, красномовно говорять скріншоти з камер відеоспостереження, зняті в різних приморських містах півострова. На верхній фотографії зліва можна побачити дату 18 липня 2020 року: видно, що пляжі порожні і на них немає величезного числа відпочиваючих.

У той же час на Чорноморському та Азовському узбережжі України, а саме в Донецькій, Миколаївській, Одеській, Запорізькій областях, картина виглядає зовсім по-іншому: пляжі в цих місцях переповнені відпочивальниками, люди не дотримуються правил карантину та спокійно себе почувають, незважаючи на коронавірус.

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...