Хіти тижня. Коли щось пішло не так: Зеленський оконфузився з "концертом" у Харкові (відео)

Володимир Зеленський осоромився у Харкові, розповідаючи про держконцерн "Укроборонпром", передають Патріоти України.

Справа в тому, що 6 листопада президент під час прес-конференції в Харкові, куди він приїхав з робочим візитом, двічі неправильно сказав слово "концерн", озвучуючи проблеми "Укроборонпрому". Так, Зеленський сказав "до державного концерту Укроборонпром" замість "концерну Укроборонпром".

Зазначимо, що подібне застереження не вперше звучить з вуст президента. Аналогічна ситуація сталася в липні, коли Зеленський затнувся на засіданні Національної ради з антикорупційної політики, назвавши державний концерн "Укроборонпром" "концерТом".

Непростий регіон: Зеленський відреагував на "міф" про Харків

У ході виступу Зеленський подякував всім харків'янам за відстоювання незалежності України та зізнався, що не вважає регіон "непростим", як деякі кажуть.

"Хотів би подякувати Харківщині за прийом. Я в цілому хотів би вам подякувати, бо кажуть: Харків - непростий регіон. Люди, яких я бачив, вони були прості, всі дуже нормальні та всі дуже розумні. А коли ми говоримо "непростий регіон", то мені здається, що усі на початку війни показали, як вони захищали незалежність", - заявив він.

Зеленський висловив слова вдячності всім жителям області, хто брав у цьому участь. "Ви всі молодці, дякую кожному: і нашим військовим, і журналістам, і представникам влади, які захищали незалежність і нашу Харківщину", - сказав президент.

Один танк за 10 років: Зеленський в шоці від "Заводу імені В. А. Малишева"

У Харкові в ході робочої поїздки Зеленський відвідав держпідприємство "Завод імені В. А. Малишева", ознайомився з виробничими потужностями та прокоментував ситуацію з нинішніми замовленнями. Глава держави емоційного висловився щодо умов праці на заводі, заснованому 124 років тому (1895-го - спочатку як паровозобудівний).

Так, президент зізнався, що був шокований інформацією про те, що ДП "Завод імені В. А. Малишева" у Харкові з 2009 року випустив лише один танк для ЗСУ.

"Я в шоці, що стосується статистики. Нам сказав директор заводу, що з 2009 року 1 танк побудували. Один танк для ЗСУ. А статистика така, що в радянські часи було 900 танків на рік", - наголосив Зеленський.

Також президент розповів, що на заводах ОПК є заборгованість по зарплаті до 4 років і дуже низький рівень зарплат. Більш того, в зимовий час робітники працюють у приміщенні, де температура 0 градусів.

З архіву ПУ. Втрати Кремля будуть величезними: Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", а також повноцінну армію вторгнення "братнього народу", - експерт

понеділок, 18 листопад 2019, 13:00

Навіть якщо підрахувати сили спеціальних операцій, які лояльні Олександру Лукашенку, – це близько 2500-3000 осіб, у яких на озброєнні є все, зокрема, вертольоти та легка бронетехніка. Білорусь готова ліквідувати "зелених чоловічків", якщо Росія спробує...

"Следующая война с большой вероятностью будет в Черном море", - генерал-лейтенант США

понеділок, 18 листопад 2019, 11:44

"Россия будет противником США по крайней мере еще лет двадцать. Китай будет противником как минимум еще 120 лет. Бывший командующий силами США в Европе генерал-лейтенант Бен Ходжес поделился своим видением проблем региональной безопасности", - йдеться...