Хіти тижня. Колишній в'язень "Ізоляції" розповів, як кат "Палич" потрапив у Київ

Колишній полонений бойовикиів "ДНР" Станіслав Асєєв розповів, як Денис Куликовський, що був головним катом тюрми "Ізоляція" в Донецьку, опинився в Києві. Асєєв вважає, що затриманий Куликовський дуже важливий для України, адже обіймав високу посаду в системі окупантів на Донбасі, і може дати свідчення щодо злочинів ФСБ РФ, передають Патріоти України.

"Він людина, у якої руки по лікті в крові і який володіє величезним масивом інформації, розумів, що його рано чи пізно вб'ють свої ж. Тому він за першої ж нагоди виїхав до РФ, а потім, коли з'явилася можливість, ризикнув потрапити на підконтрольну територію України", - пояснив Асєєв в коментарі "Україна 24".

Асєєв каже, що Росій, ймовірно затребує Куликовського на обмін, однак той чудово розуміє, що після "звільнення" на нього чекає смерть. "Можливо, в Україні він матиме величезний тюремний термін і я на це сподіваюся. А от якщо його зажадає на обмін РФ - на нього чекає повільна і болісна смерть. Він пройде через ті самі речі, якими він катував людей. Тому я навіть сумніваюся, що він погодиться на обмін", - розповів Асєєв.

Криваві гроші - не завада: У РФ усе ще працюють 580 іноземних компаній, серед яких великі корпорації, - Кулеба

середа, 25 травень 2022, 6:25

У Росії наразі продовжують працювати 580 іноземних компаній. Причому 8 із них – великі корпорації. Але влада продовжуватиме працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-терориста. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі в Instagram...

Від цього залежить все: Маляр назвала ключовий фактор швидкості перемоги України у війні

середа, 25 травень 2022, 6:22

У Міністерстві оборони України вважають, що завершення війни та перемога нашої країни над РФ залежить від інтенсивності та якості військової допомоги, яку надають західні країни. Найбільше українська армія зараз потребує важкого озброєння. Про це сказа...